آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل kx_tg3031s

رامین0098

کاربر
2012-08-27
141
546
خراسان جنوبی
سلام ضمن خسته نباشید
من در تلفن بیسیم پاناسونیک مدل kx_tg3031 s مشکلی دارم که نمیتونم برطرفش کنم خواهشا راهنمایی کنید قسمت دهنی در لحظه ارتباط صدا رو ارسال میکنه ولی بعد از یک ثانیه خیلی ضعیف میشه و در همین حالت میمونه لطفا بگید باید چیکارش کنم...........
باتشکر:32000000:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

رامین0098

کاربر
2012-08-27
141
546
خراسان جنوبی
سلام ضمن خسته نباشید
من در تلفن بیسیم پاناسونیک مدل kx_tg3031 s مشکلی دارم که نمیتونم برطرفش کنم خواهشا راهنمایی کنید قسمت دهنی در لحظه ارتباط صدا رو ارسال میکنه ولی بعد از یک ثانیه خیلی ضعیف میشه و در همین حالت میمونه لطفا بگید باید چیکارش کنم...........
باتشکر:32000000:
واقعا از همه دوستان باید ممنون باشیم......خودم مشکلم و حل کردم. واسه کسایی که به این مشکل برخورده یا برخواهند خورد....در این مدل از پاناسونیک یه ایرادی وجود داردکه به این شکل عمل خواهد کرد میکروفون توسط یه ترانزیستور مثبت تقویت میشود که اگر مدارهای کشیده شده به ترانزیستور را دنبال کنید به میکروفون میرسید.این ترانزیستور از نوع smd بزرگ میباشد که به محض باز کردن گوشی یا دستی نزدیک کریستال میتوانید مشاهده کنید حال ایراد این مدل از پاناسونیک وقتی شما دستگاه سالم را با تستر تست میکنید ابتدا صدای میکروفون قوی و بعد از چند ثانیه مقداری احساس ضعیفی میکنید و با زدن یکی از دکمه های شماره گیر مثلا 1 الی 9 دهنی دوباره قوی میشود برای رفع این ایراد یک خازن عدسی 104 با میکروفون موازی میکنید.........................موفق باشید.:eek:k:

a_azizi91

کاربر
2012-07-31
5
4
سلام
مشکل من با این گوشی اینه که وقتی گوشی رو میذارم رو آیفون گوشی خموش و روشن میشه.(باطری هم شارژه!)به نظر شما مشکل از کجاست آقایون مهندس؟

arash.mg

کاربر
2020-12-17
1
0
سلام
من تلفن 3031 پاناسونیک دارم،مشکل برق خوردگی داره،بوق داره ولی شماره نمیگیره،کسی میدونه باید چیکار کنم

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,548
تهران -شانکهای
سلام
من تلفن 3031 پاناسونیک دارم،مشکل برق خوردگی داره،بوق داره ولی شماره نمیگیره،کسی میدونه باید چیکار کنم

با احترام
دوست عزیز ، اول تاپیک جداگانه برای مشکل خودتون بزنید . با ذکر کارهای انجام شده و عکس واضح از برد تا زودتر راهنمایی بشید .
موفق باشید

بالا