آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست کمک

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
با سلام ببخشید این سوالو اینجا مطرح میکنم چون تازه عضو شدم چند روزه ببخشید دوستان
خواستم بگم وقتی یه موضوعی مطرح میکنیم وقتی جوابشو میگیریم دوستان لطف میکنن.....اگر یه سوال دیگه ای داشتیم در ادامه همون صفحه سوال نمیشه پرسیددیگه؟ یعنی باید دوباره ارسال موضوع انجام بدیم.......چون من در مثلا در ادامه صفحه مادربرد سوالی پرسیدم دیگه کسی جواب نداد.بازم شرمنده چون هنوز با روش این سایت آشنا نیستم....ممنون میشم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ma1369

AREF1369

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-11-16
602
6,362
ایران
با سلام ببخشید این سوالو اینجا مطرح میکنم چون تازه عضو شدم چند روزه ببخشید دوستان
خواستم بگم وقتی یه موضوعی مطرح میکنیم وقتی جوابشو میگیریم دوستان لطف میکنن.....اگر یه سوال دیگه ای داشتیم در ادامه همون صفحه سوال نمیشه پرسیددیگه؟ یعنی باید دوباره ارسال موضوع انجام بدیم.......چون من در مثلا در ادامه صفحه مادربرد سوالی پرسیدم دیگه کسی جواب نداد.بازم شرمنده چون هنوز با روش این سایت آشنا نیستم....ممنون میشم
با سلام.اشکالی ندارد.اول از همه از بکار بردن کلماتی مانند کمک و راهنمای و....خودداری کنیدومشکل را کامل در عنوان بگویید مثلا در عنوان بنویسیدمشکل تصویر ندادن مادربوردگیگاو..........بعد هم این انجمن قسمت های جداگانه دارد که در هر موردی باید در بخش خودش بنویسید.یک بار در بالای صفحه روی انجمن کلیک کنید تا ببینید که هر دستگاهی بخش جداگانه دارد.حتی هر قسمت از سخت افزار هم جدا شده و در بخش مربوطه پرسیده شود.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: touch
بالا