آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مادربورد الایت 915P-A2 ورژن 7.1

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
باسلام ، این مین خودبخود روشن میشه بعداز 1 ثانیه خاموش میشه ،برای روشن موندن سیمهای پاور رو جنپر کردم هیچ قطعه داغ نمیکنه ،دوستان لطفآ راهنمایی کنید . ممنونم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 0noff

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
سلام خود بخودی از ماسفت کنار کابل باورته و هرگز مینو جامب نکن و ماسفت میدونیدکه یه قطعه نیمه هادیه در ضمن کلیر کن بایوستو رو مینت نوشته که مثلا 1و2 نورمال و 2و3 کلیر این کارو بکن و نتیجه رو اعلام کنید موفق باشید.

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
شما اول فرمایشات دوستان را انجام دهید البته از i/o هم میتونه باشه .
کریستال کنار چیپ جنوبی را تعویض کنید . فقط کریستال ها به گرما حساس هستند با دقت و سریع این کار را انجام دهید
ولی قبل از این کارها بایوس را پروگرام کنید ضرر ندارد
موفق باشید

پیوست‌ها

kaveh.21

کاربر
2011-10-25
120
605
شاهی در طبرستان
با درود دوست من
یه نکته ای رو میخواستم یادآور بشم که ما داریم سخت ترین تعمیرات جهان یعنی تعمیر مادربرد را انجام میدیم
اگه قرار باشه به همین سادگی باشه که بگیم از کجاشه که جزء اسون ترین کارها میشد

در جواب دوست عزیز باید بگم که معمولا وقتی سیستم خود به خود روشن میشه یعنی کریستال پالس میزنه به io حالا یا مشکل از io یا از کریستال
حالا اینکه سیستم دوباره خاموش میکنه درواقع شرت میکنه که میتونه از خازنهای دورو اطراف برق ورودی مادربرد باشه

onlyiran

کاربر vip
کاربر
2007-10-26
182
1,847
شیراز
www.onlyiran.com
من مورد مشابه داشتم که مشکل از سوکت سی پی یو بود!

با حوصله مادربرد رو فشار بده مرتب سویچ کن ببین مشکل از برد بباشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kh@sh

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
سلام رفیق ، kaveh.21 دوست من چطور فکر کردی من کار وعیب رو ساده دیدم ، هیچ وقت از دریای علم الکترونیک این توقع رو ندارم ، ولی چون خسته شده بودم کوتا نوشتم تا جواب زحمت دوستانم رو داده باشم .(گفتارنیک) شمارو دوست دارم .شاد باشی

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 0noff
بالا