آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تجربیات همکاران در نصب وراه اندازی سیستم های سانترال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

javady3

کاربر
2012-12-03
16
12
يزد
با سلام به همکاران عزیز
چگونه میتوانم با استفاده از پیام دیزا تنظیمات دستگاه را عوض کنم .(منظورم این است که دستگاه جای دیگری است و مثلا از منزل بتونم دستگاه را تنظیم کنم ). با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: askari2

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
با سلام به همکاران عزیز
چگونه میتوانم با استفاده از پیام دیزا تنظیمات دستگاه را عوض کنم .(منظورم این است که دستگاه جای دیگری است و مثلا از منزل بتونم دستگاه را تنظیم کنم ). با تشکر
درود .
با نرم افزار کنسول دستگاه که سی دی داخل جعبه هست میتونید با کامپیوتر به دستگاه وصل بشید .

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
سلام میشه کاملتر توضیح بدین ؟شرمنده
درود . نرم افزار داخل جعبه سانترال رو که بهش کنسول گفته میشه نصب کنید . در هنگام اتصال ، مودم رو انتخاب کنید و شماره خط سانترال رو وارد کنید .
برنامه ریزی از طریق نرم افزار نیاز به اشراف کامل به دستورات برنامه ریزی سانترال و همچنین اطلاعات برنامه ریزی نرم افزاری داره . قبل از شروع مطالعه کنید تا تنظیمات فعلی دچار مشکل نشود :)

re-asadi

کاربر vip
کاربر
2011-05-09
6
5
با سلام خدمت دوستان علی الخصوص آقا مسعود عزیز و تشکر فراوان به جهت راهنمایی ها
دستگاه سانترال پاناسونیک مدل kx ta616 پسورد دیفالت رو قبول نمیکنه (کسی تغییر نداده بوده) پس از ریستارت کردن هم توفیقی حاصل نشد
قابل ذکر است روی داخلی 104 با دستکاری تنظمات گوشی توسط یوزر یکی از خطهای شهری توسط سانترال (روی داخلی فوق ) غیر فعال شده !!!! به همین دلیل نیاز به پسورد میباشد.
ممنون میشم راهنمایی فرمایید

آخرین ویرایش:

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
درود . اگر فعل ریست درست انجام شده ، تنظیمات دستگاه به حالت پیشفرض برگشته ? از روند ریست مطمئن شدید رمز 1234 و 0000 و 9999 را تست بفرمایید .

Sent from my HTC One max using Tapatalk

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,403
پارس
سلام ودرود خدمت دوستان وهمکاران عزیز...
یه تلفن سانترال داخلی هست که زنگ میخوره ولی وقتی اپراتور گوشی رو بر میداره ومیخاد وصل کنه به داخلی برای همه خطها بوق اشغال میزنه!مسیر سیم کشی ها وخطها وظواهر رو همه رو چک کردم...میتونید راهنمایی بفرماییید؟ریست هم کردم

abozar86

کاربر vip
کاربر
2008-07-15
8
8
سلام
دوستان کسی در مورد تنظیمات سانترال nec و گوشیهای ip2ap-6txd اطلاعاتی دارند کمک کنند
1-مشکل در تنظیم داخلیها
2 - وقتی یک داخلی با داخلی دیگه تماس میگیره گوشی نفر دوم میره روی آیفون

radar

کاربر
2010-11-25
44
21
tehran
سلام

دوستان کسی شرکت سانترال داره ؟ میشه پ خ کنبد /// برای یک اداره میخام مرسی

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
دوستان مدل های سانترال تنوع زیادی دارد و هر مدل و هر مشکل نیاز به توضیحات خودش را دارد. این تاپیک قدیمی بوده و در حال حاضر باید برای هر مشکل با ذکر برند و مدل دقیق سانترال تاپیک مستقل ایجاد بفرمایید.
این تاپیک بسته میشه.
با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا