آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپیک ویژه سفارش برنامه نویسی

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
پاسخ : تایپیک ویژه سفارش برنامه نویسی

سلام
چرا اینقدر متن شما به هم ریخته هست؟ فکر می کنم شما به زبان فارسی تسلط ندارید یا شاید من بلد نیستم بخونم!
اینطور که متوجه شدم شما فروشگاه آنلاین میخواین درسته؟ در صورتی که فروشگاه آنلاین بخواین می تونم براتون درست کنم. قیمت فروشگاه های آنلاین ما از 4 تومان شروع میشه.
می تونم بهتون نمونه کارهای زیادی نشون بدم فقط اول شما بگین من درست متوجه شدم و فروشگاه آنلاین می خواین؟

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران

سلام این که در بخش فروشگاه من هست. ولی تو قسمت بازارچه می تونن سایرین هم برنامه قبول کنن و بنویسن.
موفق باشید

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,849

سلام آقای نکویی عزیز
خسته نباشید
من یه پروژه ای میخوام که به صورت اتوران اجرا بشه و یکسری فیلم و فایل های صوتی و متن توش قرار بگیره. قرار دادن اینها رو خودم میتونم انجام بدم. من میخوام پروژه اتوران اینطوری باشه که وقتی دیسک داخل DVD- RW گذاشته شد و خوانده شد در ابتدا یه فایل با ساختار فلش اجرا بشه که مثلا حاوی یک متن باشه :(موسسه آموزش زبانهای خارجی هفت آسمان ) و بعد یک نمای دیگر از چپ به راست که ترجمه انگلیسی متن فوق توش نوشته شده باشه. و یه استایل قابل قبول و نسبتا زیبا برای صفحه اصلی خود اتوران که فیلم و عکس و... توش به صورت جدا جدا قرار داده میشه
هزینه طراحی این پروژه چقدر هستش؟
(البته با محاسبه تخفیف همکاری

eivazzadeh

کاربر vip
کاربر
2008-01-02
1
0

دوستانی که میکروی
16f630 مربوط به پوزیشنرهای موتوست قدیمی ساخت سوریه را نیاز دارند . میتوانند با ای دی تلگرام nader_eivazzadeh تماس بگیرند.

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران

سلام
دوست عزیز سایت های زیادی برنامه نویسی شده. کار من برنامه نویسی تحت وب هست الآن و زمینه ای که شما نیاز دارید تفاوتی برای من نداره که الکترونیک باشه یا غیر الکترونیک چون هر چیزی باشه من اجرا می کنم و نیاز به تخصص یکسان که همان برنامه نویسی هست داره.
نمونه کارهای من زیاد هست مثلا می توانید اینها را ببینید:
nilson.ir
farazit.com
floorcell.com
sahatoos.com
قالب و خیلی از قسمت های همین انجمن تعمیرکاران و موارد دیگر....

من از پایه کد نویسی می کنم و روی هسته های آماده قالب نمیزنم.

بالا