آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

تاپیک ویژه سفارش برنامه نویسی

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام.

دوستان اگر برنامه خاصی مد نظرتون هست میتونید اینجا سفارش خودتون رو بدید تا براتون برنامه نویسی کنم. قیمت هم بسته به حجم و سنگینی هر نرم افزار به صورت توافقی تعیین میشود.
موفق باشید

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
پاسخ : تایپیک ویژه سفارش برنامه نویسی

سلام دوست عزیز
لطفا به زبان فارسی متنتون رو بنویسید.
برنامته ای که شما درخواست کردید به زبان جاوا و جهت Greasemonkey فکر میکنم منظورتون بوده. برنامه نویسی فوق تحت وب و متفاوت با موضوع تایپیک است و باید روش وقت بگذارم و ببینم بازی تراوین دقیق چه کار انجام میده و اسکریپتی برای کار مورد نظر شما برنامه نویسی کنم که وقت گیر است و فعلا فرصت ندارم. با این حال بگید چه کاری یم خواین براتون انجام بده من یک بررسی کنم ببینم میشه زود نوشتش یا خیر.
موفق باشید

heidari

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-04-15
304
725

با سلام با توجه به این که برنامه ایسی تمامی پزیشن ها قفل شده است من از شما میخواستم تا برنامه این ایسی را بنویسید وقیمت را هم بیان کنید
شماره ایسی = pic 16f630
نوع پزیشن =پزیشن های جدید چینی که سیم ترانس ان ها الومینیوم است{به شکل لاک پشت}

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران

سلام
جناب حیدری من برنامه نویسی به زبان VB.NET و php کار میکنم و فکر میکنم برای آی سی که فرمودید برنامه نویسی به زبان C و یا پاسگال نیاز هست. برنامه نویسی IC ها کلا مقوله جدایی هست و نیاز به تخصص الکترونیک هم داره که بشه ارتباطات رو برقرار کرد و من متأسفانه تو این زمینه تخصص ندارم.
این تاپیک برای سفارش برنامه های تحت ویندوز و یا تحت وب هست.
موفق باشید

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم

با عرض سلام نکویی عزیز
مهندس برنامه نویس ماهر هستی اما نمونه برنامه نویسی های که نوشته شده معرفی کن تا بدانیم کدام برنامه شبیه برنامه ماست آن برنامه را با قیمت
خوب به ما بدهید برنامه های زیادی در ایران نوشته می شه اما واقعا مهندس من گیر نیا وردم من هزینه می کنم باید بدانم که نمونه برنامه را ببینم خواهش
از شما نمونه کاری که کار کردی در سایت های لینگ بذارید برنامه که می خواهم به شما بگوییم
متشگرم زود جواب بدیند :208:

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران

سلام
شما چه برنامه ای می خواین؟ لطفا اول بفرمایین برنامه ای که می خواین چه کاری باید انجام بده تا من به شما اطلاعات بدم

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم

سلام
شما چه برنامه ای می خواین؟ لطفا اول بفرمایین برنامه ای که می خواین چه کاری باید انجام بده تا من به شما اطلاعات بدم

یک ازمایش از این سایت می خواهیم چند قیمت بگین من می خواهیم بعد بگیم می خواهم چکار کن اگه کمک کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sam21

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران

سلام
من متوجه منظورتون نشدم. چه آزمایشی؟ من تا ندونم چه کاری هست که نمیتونم قیمت بدم. بستگی به میزان برنامه نویسی و پیچیدگی کار داره و یا اصلا ببینم من میتونم بنویسم یا نه! بعد قیمت میدم

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم

سلام

مردم اول صداقت در کارهای و بعد خرید اینترنتی تو به ما ارزش بده کارهای که ساخته اید برنامه نویسی کردهاید یک لینک از سایت های که ساخته اید بزار نگاه کنیم تا در صورت دیدهان قیمت بگین ما هم یک فروشگاه برای خود دایر کنیم تا وسایل در سایت به فروش برسانیم باز منظور من ندانستین مهندس نمونه کار را بذار ببینیم یا مثال بزن که چکار می تونیی بکنی در علم الکترونیک با سپاس از شما و سایت خوبتان

بالا