آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل :نشناختن بعضی درایورهای هارد بعد از نصب ویندوز 7

sohil62

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-11-15
279
2,840
اصفهان
به این شکل انجام دادم ولی باز هم درایوها را نشان نداد

پیوست‌ها

• 85.1 کیلوبایت بازدیدها: 140
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meigoon

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
به نظره بنده سی دی ویندوزت رو عوض کن و Windows 7 Ultima رو نصب بکن
ساده ترین و بهترین کارو رو دست عزیز Only فرمودن
باز هم اگه حوصله داری از ویندوز مینی سون استفاده بکن و ببین اوضاع چطوریه
یا اینکه هارد رو بذار سره سیستم دیگه ای و تست بکن
مدل هادرت رو تو گوگل بزن ببین شاید مشکل کارخانه ای داشته باشه و...
ولی اگه من جای شما بودم همه کارهای فوق رو میکردم تا به نتیجه برسم و ببینم علت چیه
دوستمون Only داره از این مشکل فرار میکنه ولی بر خلافش اقای نکویی دنبال رفع مشکل بودن . ولی کاره هر ذو عالی بود- خسته نباشید

sohil62

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-11-15
279
2,840
اصفهان
با سلام
من سی دی windows 7 ultima را یک بار عوض گردم و مثلا گران ترین سی دی موجود در بازار را هم خریدم حتی اموزشم برای اطمینان بیشتر برای اینکه مطمین بشم درست نصب کردم و حتی کوچکترین مشکلی ندارد خریدم حتی 2 بار هم نصب کردم ولی باز هم مشکل پا برجاست خیلی جالبه درایوها این هارد با ویندوز98 و xp مشکلی نداره ولی با 7 که از همه اینها پیشرفته تر و مثلا قویتره مشکل داره

onlyiran

کاربر vip
کاربر
2007-10-26
182
1,847
شیراز
www.onlyiran.com
به نظره بنده سی دی ویندوزت رو عوض کن و Windows 7 Ultima رو نصب بکن
ساده ترین و بهترین کارو رو دست عزیز Only فرمودن
باز هم اگه حوصله داری از ویندوز مینی سون استفاده بکن و ببین اوضاع چطوریه
یا اینکه هارد رو بذار سره سیستم دیگه ای و تست بکن
مدل هادرت رو تو گوگل بزن ببین شاید مشکل کارخانه ای داشته باشه و...
ولی اگه من جای شما بودم همه کارهای فوق رو میکردم تا به نتیجه برسم و ببینم علت چیه
دوستمون Only داره از این مشکل فرار میکنه ولی بر خلافش اقای نکویی دنبال رفع مشکل بودن . ولی کاره هر ذو عالی بود- خسته نباشید

دوست عزیز مطمن باش با fdisk حل میشه!
در دوست عزیز من تقریبآ 600 تا کاربر دارم و تجربه ای که دارم اینه که برا بعضی موارد اصلآ هزینه و وقت گداشتن برا یک مشکلی که راه حل بسیار آسونی مثله این fdisk داره ارزش نداره!!!

sohil62

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-11-15
279
2,840
اصفهان
پس MBR مشکل داره. نمی خواد برید تو run کاری که میگم بکنید اگر درست نشد مجبورید اون پارتیشنها رو حذف کنید و دوباره بسازید(. که بعد از این کار اگر جواب نداد در موردش حرف میزنیم. )

جناب نکویی متاسفانه مشکل حل نشد چون فرمودید اگر جواب نداد بعدا در موردش حرف میزنم من منتظر شما هستم چون کلی اطلاعات تو این درایوهاست اگر بخوام فرمت کنم ترجیح میدم بیخیال این ویندوز 7 بشم و مثلا قبل با xp کار کنم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام. یک روز که بیکار هستید و یک ساعتی رو میتونید به من وقت بدید بیاید یاهو و من یک برنامه بهتون میدم نصب کنید و اجازه بدید من روی سیستمتون کار کنم. اگر راهی برای برگشت باشه حتما اینکار رو میکنم اگر راهی نباشه مجبورید دیگه همانطور که دوستمون گفتند fdisk کنید. آکرونیک که نصب کردید ورژن چند هست؟ سرعت اینترنت شما چند هست اگر در حین کار نیاز بشه برنامه ای دانلود کنم برای این میپرسم.

m.rezar_1990

کاربر
2015-05-18
1
0
نوشته اصلی توسط sohil62
در ویندوز xp تمام درایو ها در ان قسمت نمایش داده میشود ولی در 7 فقط c, d نشان داده میشود در زیر ان کادر حجم درایو زده شده ولی نشان داده نمیشود
ok
کلیک راست بر روی حجم ذرایو
change drive later
add
ok
تمام

دمت گرم داداش

بالا