آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

daytodayman پاسخ سریع به سوالات شما دوستان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
باسلام چندتا سئوال داشتم اگه امکان داره بهم جواب بدید با تشکر
1.آی سی سکوریتی چه نوع آس سی هست چطور میشه فهمید که کدام لپ تاپ ها دارند شکلش چطوره وآرم یا اسم آی سی که روی آی سی درج شده وچطور میشه پروگرام یا فلشش کرد یعنی برای ازبین بردن پسورد باید مثل بایوس پروگرامش کرد یا فقط پاکش کنیم کافیه؟
2. نحوه تشخیص آی سی کلاک ic clockوعیبهایی که از آن ناشی می شود ؟
3.تست پوینت های لپ تاپ که معمولا توهمه لپ تاپ ها یکسان هستند؟
4. بیشترین خرابی ها لپ تاپ مربوط به کدام بخش وکدام قطعات هست وطریقه تست آن قطعات؟
لطفا بصورت علمی وتجربی جواب بدید .......
سئوال هنوز زیاد دارم ممنون میشم جواب بدید چون هرجا مطرح می کنم جواب درست وحسابی نمی دهند یا بلد نیستند یا نمی خواهند یاد بدهند باتشکر

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
دوست عزیز فقط پاک کردن آن کافی است
روی ای سی کلاک ics نوشته شده است
سلام طریقه تشخیص آی سی سکوریتی رو می خوام بدونم وچطور میشه فهمید کدوم یک از لپ تاپ ها دارای این آی سی هستند با تشکر ازشما

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
با سلام نوت بوک سونی مدل VCPF1 موقعی که آداپتور وصل میکنم بدون اینکه دکمه روشن و خاموش بزنم برای چند ثانیه چراغ نوت بوک روشن و دوباره خاموش میشه و بعد دوباره روشن میشه من اتصالات ال سی دی و وایرلیس جدا کردم فرقی نکرد سی پی یو و رم عوض کردم بازم رفع نشد نوت بوک تصویر هم ندارد فکر کنم یک اتصال کوتاهی دارد. روی برد هم سوختگی مشاهده نشد ممنون میشم دوستان راهنمایی فرمایید

kharad

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-04
639
3,950
باسلام چندتا سئوال داشتم اگه امکان داره بهم جواب بدید با تشکر
1.آی سی سکوریتی چه نوع آس سی هست چطور میشه فهمید که کدام لپ تاپ ها دارند شکلش چطوره وآرم یا اسم آی سی که روی آی سی درج شده وچطور میشه پروگرام یا فلشش کرد یعنی برای ازبین بردن پسورد باید مثل بایوس پروگرامش کرد یا فقط پاکش کنیم کافیه؟
2. نحوه تشخیص آی سی کلاک ic clockوعیبهایی که از آن ناشی می شود ؟
3.تست پوینت های لپ تاپ که معمولا توهمه لپ تاپ ها یکسان هستند؟
4. بیشترین خرابی ها لپ تاپ مربوط به کدام بخش وکدام قطعات هست وطریقه تست آن قطعات؟
لطفا بصورت علمی وتجربی جواب بدید .......
سئوال هنوز زیاد دارم ممنون میشم جواب بدید چون هرجا مطرح می کنم جواب درست وحسابی نمی دهند یا بلد نیستند یا نمی خواهند یاد بدهند باتشکر

درود
ای سی کلاک دارای برندهای زیر می باشد

- ics
- via
- real teak
- winbond
- moxim
و دارای یک کریستال 14/318

از این طریق می شود آن را شناسایی کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا