آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: قطع شدن صدا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
با سلام یک سیستم برام آوردند که صداش یکدفعه قطع شده همه چیز رو چک کردم البته یک کارت صدا هم روش نصب با چندتا اسپیکر سالم هم تست کردم باز صدا نداشت درایورش رو دوباره نصب کردم توویندوز آیکون صدا بالا پایین میشه ولی صداقطع شده فقط خیلی شدید وزوز می کنه البته کمی که روش کار کردم یکم صدا باسوت میومد بیرون ولی دوباره قطع شد چیپ صدا رگولاتورهم سالم هستند کلا المانهای برد رو تست کرد مشکل نداشتند دوستان لطفا راهنمایی کنید باتشکر

milad_tm

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-10
362
12,643
گيلان-رشت
با سلام یک سیستم برام آوردند که صداش یکدفعه قطع شده همه چیز رو چک کردم البته یک کارت صدا هم روش نصب با چندتا اسپیکر سالم هم تست کردم باز صدا نداشت درایورش رو دوباره نصب کردم توویندوز آیکون صدا بالا پایین میشه ولی صداقطع شده فقط خیلی شدید وزوز می کنه البته کمی که روش کار کردم یکم صدا باسوت میومد بیرون ولی دوباره قطع شد چیپ صدا رگولاتورهم سالم هستند کلا المانهای برد رو تست کرد مشکل نداشتند دوستان لطفا راهنمایی کنید باتشکر
با درود/دوست گرامي به ترتيب كارهاي كه ميگم را انجام دهيد/1-كارت صداي آنبرد مادربرد را از تنظيمات بايوس ديسيبل كنيد/2-يك كارت صداي سالم را بر روي سيستم نصب كنيد/نتيجه را اعلام كنيد/موفق باشيد

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
با درود/دوست گرامي به ترتيب كارهاي كه ميگم را انجام دهيد/1-كارت صداي آنبرد مادربرد را از تنظيمات بايوس ديسيبل كنيد/2-يك كارت صداي سالم را بر روي سيستم نصب كنيد/نتيجه را اعلام كنيد/موفق باشيد
سلام کارت صدای آنبرد رو دیزیبل کردم باکارت صدای سالم تست کردم یک صدا با سوت شنیده شد ولی دوباره شروع به وزوز کردن شدید کرد

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
با درود خدمت شما
یک بار همچین اتفاقی برام افتاد که مشگل از پاور بود
شما با پاور سالم دیگر تست کنید و نتیجه را اعلام کنید
موفق باشید
با سلام خدمت استاد عزیز پاورهم تعویض کردم باز فر قی نکرد ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنید باتشکر

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام ویندوز را چندبار تعویض کردم بازم نشد با ویندوزهای مختلف حالا می خوام بایوس را آپدیت کنم ببینم چی میشه میشه فایل بایوسش را برام بگذارید باتشکر
مادربرد
GF8100 m2+se
ver:6.1

kharad

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-04
639
3,950
درود
ic صدا و خازن هاي اطراف آن بايد چك شود بخصوص خازن smd
اول بايد خازن صدا را تعويض نمود و بعد سراغ ic sound مي رويم و در نهايت i/o
اگر بازهم مشكل داشتيم قطعا از s.b می باشد

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام ic sound وخازنهای اطرافش تست شد سالم هستند آی او هم سالمه ولی باز صدا نداره بایوس هم پروگرام کردم ولی فرقی نکرد دیگه نمی دونم چکارکنم همه چیز سالمه صدا نداره الله اکبر...

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود خدمت شما
اگر تمامی مراحل فوق را به درستی انجام داده باشید و نتیجه نگرفته اید مراحل زیر را انجام دهید
ولی معمولا باید با راه هایی که دوستان فرمودند تا الان صد در صد درست میشد
شما آی سی صدا را از مادربرد جدا کرده و از کارت صدا استفاده کنید
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا