آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوالات قبل از خرید نرم افزار شمس کویر

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
پاسخ : فروش نرم افزار شمس کویر ـ نسخه مدیریت تعمیرگاه

سایز کاغذ رو به صورت نرمال A5 طراحی کردم ولی اگر نیاز به A4 داشته باشید با 5 تومان مبلغ اضافه می تونید با سایز A4 و حتی شکل دلخواه سفارش بدید.
موفق باشید

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,704
40,501
هرمزگان
www.irantk.ir

با سلام اقای نکویی اگه لوگو وارم نداشته باشیم چقدر باید تقدیم کنیم خودتون درست کنید

فکر کنم لوگوی عمومی هم باشه که براتون قرار بدند

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام دوستان با توجه به اینکه تایپیک فروش شلوغ شده من این تایپیک رو باز کردم و سوالات رو به اینجا منتقل کردم لطفا اگر سوالی دارید اینجا بپرسید.

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران

با سلام اقای نکویی اگه لوگو وارم نداشته باشیم چقدر باید تقدیم کنیم خودتون درست کنید

سلام. دوست عزیز آرم و لوگوهایی که من طراحی میکنم حرفه ای و حداقل قیمت 70 تومان به بالا هست. اگر لوگویی ساده برای فاکتور و رسید خواستید یک لوگوی عمومی برای تعمیرگاه میتونم براتون قرار بدم که رایگان هست...

سلام خسته نباشی برا فروشگاه لوازم فروشی هم دارید یا فقط تعمیر گاه؟

در پروژه بعدی قصد دارم یک نرم افزار مشابه برای فروش هم طراحی کنم که می تونید در کنار این نرم افزار استفاده کنید. اما این نرم افزار تخصصی برای تعمیرگاه ها خواهد بود.

البته برای تعمیرگاه نرم افزار خوبی در بازار نبود برای فروش که خیلی نرم افزار فوق حرفه ای حتی هست و راحت میتونید تهیه کنید

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام جوری طراحی کردم که کلیه تعمیرکاران وسایل الکترونیکی بتونن استفاده کنند. شما در تایپیک فروش :

http://www.irantk.ir/irantk27468/

عکسهای نرم افزار رو ببینید سعی کردم از تمامی بخشها عکس بگذارم. راحت میتونید از عکسها به امکانات نرم افزار پی ببرید که آیا بدردتون میخوره یا خیر.
در نرم افزار در عین سادگی بیشتر نیازهای یک تعمیرکار رو برآورده میکنه.

بالا