آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در نصب پرینتر شارپ

m.moghadam

کاربر
2012-08-13
4
4
سلام
دوستام یه پرینتر میخوام نصب کنم هر کاری میکنم نصب نمیشه درایورشو نصب میکنم در مرحله اخر میگه کابلو به دستگاه نصب کن و توی قسمت پرینتر کنترل پنل دیفالتش کن
ولی میخوام پرینت بگیرم پرینت نمیگیره توی سون که کلا نمیشناسه و ارور میده الان و این اتفاق توی xp mode میوفته اسم پرینترمم شارپ am 400 هستش
خواهشا کمکم کنید بد جوری گیر کردم توی شهرستان

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amen

amen

مدیر تعمیرات پرینتر ، اسكنر و دستگاهای فتوكپی
مدیر تالار
2007-05-15
5,533
64,699
گلستان
سلام
دوستام یه پرینتر میخوام نصب کنم هر کاری میکنم نصب نمیشه درایورشو نصب میکنم در مرحله اخر میگه کابلو به دستگاه نصب کن و توی قسمت پرینتر کنترل پنل دیفالتش کن
ولی میخوام پرینت بگیرم پرینت نمیگیره توی سون که کلا نمیشناسه و ارور میده الان و این اتفاق توی xp mode میوفته اسم پرینترمم شارپ am 400 هستش
خواهشا کمکم کنید بد جوری گیر کردم توی شهرستان
باسلام دوست عزيز شما بعد از نصب پورت پرينتر را چك كنيد ببينيد روي LPT1 نباشد در ضمن توي ديوايس منيجر ببينيد پرينتر فعال هست يانه ونكته آخر اينكه از يك كابل خوب استفاده كنيد

m.moghadam

کاربر
2012-08-13
4
4
ممنون از پاسختون الان پرتش روی Com1 هستش و در دیوایس منیجر هم توی ویندوز 7 با علامت سوال نشون داده میشه که با توجه به اینکه درایورش فق تا xp اپدیت داده بیرون نمیدونم میشه روی همین ویندوز نصب کرد یا نه ولی توی ویندوز xp دیوایس منیجر رو پیدا نمیکنم
در مورد کابل هم قبلا با همین کابل استفاده میشد و مشکلی نداشت

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amen

amen

مدیر تعمیرات پرینتر ، اسكنر و دستگاهای فتوكپی
مدیر تالار
2007-05-15
5,533
64,699
گلستان
ممنون از پاسختون الان پرتش روی Com1 هستش و در دیوایس منیجر هم توی ویندوز 7 با علامت سوال نشون داده میشه که با توجه به اینکه درایورش فق تا xp اپدیت داده بیرون نمیدونم میشه روی همین ویندوز نصب کرد یا نه ولی توی ویندوز xp دیوایس منیجر رو پیدا نمیکنم
در مورد کابل هم قبلا با همین کابل استفاده میشد و مشکلی نداشت
پورت را از com1 روي USB تنظيم كنيد

بالا