آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست سر هویه مخصوص چسباندن فلت ال سی دی

vcd tanin

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-08-29
916
8,971
نصف جهان
سلام.من یه سر هویه مخصوص چسبوندن فلت می خواستم.کسی سراغ داره؟

با سلام دوست عزیز اهل کدام شهر هستی
این نمونه سر هویه را خودم اصفهان خیابان طالقانی تهیه کردم واقعآ بدرد کارم میخوره حتی در قسمت فلاتهای ال سی دی و تاچها

ahnor

کاربر
2008-11-30
36
87
با سلام دوست عزیز اهل کدام شهر هستی
این نمونه سر هویه را خودم اصفهان خیابان طالقانی تهیه کردم واقعآ بدرد کارم میخوره حتی در قسمت فلاتهای ال سی دی و تاچها
سلام دوست عزیز لطفا در صورت امکان یک عکس ازش بذار
ممنون

vcd tanin

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-08-29
916
8,971
نصف جهان
مرسی ممنون.من سر هویه برای چسبوندن فلت تلفن های ثابت و بیسیم رو می خواستما.منظورتون همون بود؟من بچه ابهر هستم(زنجان).قیمتش چند بود؟

بله دوست من

این نوع سر هویه برای فلاتهایی بکار میرود که حالت زله ای دارند و از سرهویه معمولی و قلع نمیتوان استفاده کرد

در اسر, وقت عکس از فلات و سر هویه میگذارم

morteza.m

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-11-14
80
335
سلام
احتیاجی به نوک هویه برای چسباندن فلت تلفن نیست وقتی فلت را دقیق سر جایش گذاشتی در گوشیهای المانی مثل سینوس 43 ab یک قسمتش از لاستیک شماره گیر صاف هست ببر برای همیشه داشته باش بر روی فلت بگذار با هویه بکش این لاستیک نسوز میباشد

mafarid

کاربر
2007-11-28
16
88
البته جديدا نوار چسبهاي نسوز با عرضهاي مختلف به فروش مي رسند كه كاربرد راحت تري دارند و نتيجه بهتري هم مي دهند من با عرض 1 سانتيمتر رو تبريز 3500 خريدم البته ارديبهشت ماه.
ديگه به هويه جداگانه لزومي نيست روي اتصالهاي ال سي دي و برد آي سي با طلق فلت به اندازه لازم مي چسبونيد و با نوك هويه معمولي تميز روش مي كشيد تمام

بالا