آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست مدار تشخیص صدا توسط میکرو!

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام می خوام صدا رو توسط میکرو تشخیص بدم کسی در این زمینه کار کرده

سلام :jump:
تقریبا 8 ماه پیش یکی از دوستان همچین پروژه ای ازم درخواست کرد ابتدای کار با میکرو xmega 128 براش برنامه نوشتم ولی خوب از اب در نیومد ومشکلات زیادی داشت تا راه بیفته تا این که یکی از دوستان یه ا.یسی بهم معرفی کرد که با هزار بدبختی گیر اوردم ولی خوب شد
برنامش هم این بود که هر شماره ای میگفتی البته به زبان انگلیسی فقط تشخیص میداد که بعدا من تونستم اونو به زبان فارسی تبدیل کنم ولی دوتا میکرو خرج کردم دوتا 128 تا راه افتاد . در هر صورت برنامش این بود که هر شماره ای میگفتی علاوه بر این که روی سونسگمنت مینوشت به خط تلفن هم وصل بود که شماره های که میگفتی را میگرفت و هیچ مشکلی نداشت فکر کنم شما هم فقط میتونی با همون ای سی بسازی و لی اینو بگم بیچارت میکنه تا راه بیفته برنامش سخته ودستورات زیادی میبره البته اگه به فارسی باشه . من خودم توابعشو ساختم هیچ کجای دنیا هم نتونستم پیداکنم تقریبا 3 ماه تو نت خارجی گشتم ازاون جایی که خارجی ها نیازی به تبدیل فارسی نداشتن چیزی یا برنامه ای هم براش تعریف نکرده بودن تا این که خودم دست به کار شدم . واینو که سریع متوجه بشی ..مثل glcd ها که نمیتونی روش فارسی بنویسی وباید خودت کاراکتر کاراکتر براش برنامه تعریف کنی
در هر صورت اگه به انگلیسی باشه فقط اگه تو برنامه نویسی ماهر باشی 5 روز کار میبره .ازمن که اینطوری بود

sina 202

کاربر
2013-04-14
15
50
سلام :jump:
تقریبا 8 ماه پیش یکی از دوستان همچین پروژه ای ازم درخواست کرد ابتدای کار با میکرو xmega 128 براش برنامه نوشتم ولی خوب از اب در نیومد ومشکلات زیادی داشت تا راه بیفته تا این که یکی از دوستان یه ا.یسی بهم معرفی کرد که با هزار بدبختی گیر اوردم ولی خوب شد
برنامش هم این بود که هر شماره ای میگفتی البته به زبان انگلیسی فقط تشخیص میداد که بعدا من تونستم اونو به زبان فارسی تبدیل کنم ولی دوتا میکرو خرج کردم دوتا 128 تا راه افتاد . در هر صورت برنامش این بود که هر شماره ای میگفتی علاوه بر این که روی سونسگمنت مینوشت به خط تلفن هم وصل بود که شماره های که میگفتی را میگرفت و هیچ مشکلی نداشت فکر کنم شما هم فقط میتونی با همون ای سی بسازی و لی اینو بگم بیچارت میکنه تا راه بیفته برنامش سخته ودستورات زیادی میبره البته اگه به فارسی باشه . من خودم توابعشو ساختم هیچ کجای دنیا هم نتونستم پیداکنم تقریبا 3 ماه تو نت خارجی گشتم ازاون جایی که خارجی ها نیازی به تبدیل فارسی نداشتن چیزی یا برنامه ای هم براش تعریف نکرده بودن تا این که خودم دست به کار شدم . واینو که سریع متوجه بشی ..مثل glcd ها که نمیتونی روش فارسی بنویسی وباید خودت کاراکتر کاراکتر براش برنامه تعریف کنی
در هر صورت اگه به انگلیسی باشه فقط اگه تو برنامه نویسی ماهر باشی 5 روز کار میبره .ازمن که اینطوری بود

سلام مهندس میشه بفرمایین که هزینش چقدره . خودمون میتونیم درستش کنیم حقیقتش من خیلی شدید
بهش نیاز دارم تو یه مداری میخوام ازش استفاده کنم .

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام :beach:
چرا نشه اگه به برنامه نویسی واردی و همچنین الکترونیکت قوی هست مشکلی نداری . فقط زبان برنامه نویسیت باید سی C باشه وگرنه با بیسکام نمیشه من تست زدم نشد . جواب گو نبود
حالا شما کدومشو کار کردین؟؟؟؟ واردی کاملا تا بهت بگم چه کار کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sina 202

کاربر
2013-04-14
15
50
::smiley_on_tredmi::
نه .مهندس فقط گاهی با بسکام برنامه مینویسم . الکترونیک هم زیاد مشکلی ندارم اینم که شما میفرمایین با بیسکام نمیشه . اگه میشه خودتون برام بنویسین وطراحیش کنین و هر چقدر شد مشکلی نداره فقط زود میخوام چون خیلی وقت پیش نیاز داشتم ولی هیچ کجا پیداش نکردم حتی یکی از دوستانم که گفته بود من کار کردم وبرات میسازم رفتو اصلا پیداش نشد . بیزحمت قیمتش را هم برام پیام خصوصی کنین
بینهایت ممنون

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام پیام خصوصی بهت دادم ایمیلم را توش هست با ایمیل تماس بگیر ::smiley_on_tredmi::

badboy25007

کاربر
2010-10-07
10
10
سلام خدمت دوستان
من يه پروژه مي خوام بسازم با عنوان مترجم انگليسي كه با صداي انگليسي را به زبان فارسي تبديل كنه(مترجم صدا همين هايي كه در سمينارها و همايش ها استفاده ميشه) قابليت دو طرفه هم داشته باشه يعني انگليسي به فارسي و فارسي به انگليسي ممنون ميشم از دوستان راهنمايي كنند
مرسي

بالا