آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

فلزیاب آنتنی LRL

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
شما اگه قانونی براش پیدا کنید میتونید جایزه نوبل به خودتون اختصاص بدید! اما در عمل داره جواب میده خیلی از پدیده ها قبل از اینکه قانونش پیدا بشه کار میکرده و جواب میداده مثل جاذبه زمین که بوده و هست اما تا سیب تو سر نیوتن نخورد قانونش پیدا نشد :nevreness: پس اینجوری نیست تا قانون پیدا نشه چیزی جواب نمیده اول باید جواب بده بعد قانونش پیدا بشه تا پدیده ای درک ومشاهده نشه حس کنجکاوی بشر برای فهم قانون و مکانیزمش تحریک نمیشه

hmd-sat

کاربر vip
کاربر
2006-10-30
135
373
حالا گیرم این حرف صحت داشته باشه که هر فلزی یه فرکانس چه حالا الکترو مغناطیس به شکل سینوسی یا مربعی یا دندانه اره ای از خودش ساطع کنه و اون دو میله برنجی هم حکم انتن دو قطبی بازی کنه شما میدونید برای دریافت فرکانس 5k که برای طلا اسم میبرن توسط دو انتن برنجی طول این دوتا میله برنجی باید چند باشه ؟ 5 کیلو هرتز تقسیم بر 300000؟

kalokalo

کاربر
2009-12-03
3
11
بنده با آقای mhd-sat کاملا موافقم معادلات ایشان برای محاسبه طول آنتن برای دریافت انواج الکترومغناطیس کاملا درست می باشد . خوب پس نمیتواند انواج الکترومغناطیس باشه. انواج صوتی هم که نیست !:nevreness: پس این چه جور انواجی هست خدا عالمه .
اگر هم انواج الکترومغناطیس بود حتی اگر 1000 وات هم تولید کنه نمیتونه از فاصله ی 50 متری حتی یک ال ای دی رو روشن کنه چه برسه به حرکت دادن دوتا میله برنجی که جند ژول انرژی لازم داره !!!!
این حرف منو حتی فیزیک هالیدی هم ثابت میکنه . خوب حتما خوندید.

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
اطلاعاتی که ما در اینترنت میبینیم همه قدیمی هستند اونا هیچوقت مدارهای محرمانشون براحتی در اختیار ما نمیذارند که همیشه برامون جای سوال باشه و فکر کنیم کار الکی میکنند درصورتی که دیده شده یه مدار محرمانه PD براحتی اومده هدف درست پیدا کرده و رفته ما هیچوقت اون روی سکه نمیبینیم یعنی نشونمون نمیدن :108:

mohsen96

کاربر
2013-09-15
1
1
سلام من ساختم امتحان هم کردم فقط نقطه زنی دقیقی تو عمق زیاد نداره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

bamdadesoha

کاربر
2010-03-08
7
14
تهران
سلام و درود بر شما
عزیزان بهتر نیست پنجه به روی هم نکشید
بزارید یه چیزی بگم که از تعجب مرغ پخته بال در میاره
همون میله های برنجی را بدون هیچ مداری به دست بگیرید
البته بدون هیچ روکشی لخت لخت
یه انگشتر طلا را در دست کنید . میله ها را در دست بگیرید طوری آزاد باشند که نه از حالت عمود در بیان و نه صفت باشه که نتونن تکون بخورن
حالا هر جا که طلا باشه آنتن ها شروع به رد یابی میکنه و به طرفش میرن
این طریق یکی از آشنایان ما داره انجام میده
عمق دقیقی هنوز مشخص نشده
ضمنا شما به جای طلا یک تکه مس هم به دست بگیرید مس را رد یابی میکنه
درواقع هر خوراکی بهش بدید اون را ردیابی میکنه
محدودیت عمق هم نداره
فقط ایرادش مشخص نبودن عمق فلزه
و همچنین خطای احتمالی اون هم در اثر تجربه رفع میشه
هیچ قانون و علمی هم برای اثباتش نیست
در ضمن برای اینکه به گفته من ایمان پیدا کنید
توی خونه یه حبه قند به دست بگیرید و کیسه قند را ردیابی کنید این دیگه ساده ترین راه برای اثبات گفته های من هست
فقط دقت در درست نگه داشتن میله ها خیلی مهمه
من هم خودم انجام دادم و نتیجه داد
این آزمایش هیچ هزینه ای نداره فقط دو عدد میله برنجی
موفق باشید
لطفا هرکسی تست کرد اعلام کنه تا دیگران هم بدونن
ضمنا : اندازه و قطر میله ها همونه که برای ردیاب استفاده میکنید
موفق باشید

ehsanajal

کاربر
2010-11-07
38
51
سلام
من مدل المانی دستگاه رو دیدم و از رو اون برای خودم ساختم
نکته مهم تو جنس و قطر دسته وطول انته که حالا یه تستی باید بزنم
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
برای ساخت دسته طول دسته 12سانت قطر 1.5 جنس برنج
طول سیم نمره 4 قسمت خم داخل دسته 12سانت و قسمت بلند آنتن 45سانت کلا 57 سانت اما مشکل دیکه ای که آنتنهای خوراکی دارند فلز در حالت سربسته نمیگیره و باید 5تا 10متری هدف بود و عمق هم نهایتا 2متر میزنه

بالا