آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

فایل بایوس دل وسترو 1014

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام بایوس لپ تاپ وسترو 1014 دل با سرویس تگ G6JMKL1 خواهشا سریعتر برام بفرست
و می خوام بدونم آی سی 8پین wibond در این لپ تاپ آیا همان بایوس است یانه
سلام استاد امجدی مراحل قبلی طی شد حالا وقتی کلید پاوررو می زنم چراغهای پاور وبلوتوث روشن میشن وچراغ کنار کلید پاور چشمک می زنه که روی چراغ چشمک زن نوشته A در ضمن فن هم هیچ عکس العملی از خودش نشون نمیده خیلی فوری هست خواهشا راهنماییم کنید باتشکر

آخرین ویرایش:

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود مجدد
شما تمام اتصالات را چک کنید و اگر دستگاه دو رم دارد رم ها را به صورت جداگانه تست کنید با شارژر دیگر تست کنید و در هنگام تست با شارژر دیگر دستگاه را بدون باطری تست کنید سپس برد را نگاه کنید سلف پریدگی نداشته باشد
این کارها را انجام دهید اگر نشد بایوس را در اختیارتان قرار میدهم
نتیجه را اعلام کنید
موفق باشید

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام استاد تمام این مراحل طی شد بجز اتصالات این اتصالات یعنی چی کجاهایعنی ولی هیچ فرقی نکرد لپ تاپ سالم بود کار می کرد بایک سرویس اینجور شد امکان داره از ال سی دی ش باشه چون به شاگردم گفتم تمیزش کن با اسپری مخصوص تمیزکردن تمیز کرده بود ولی خوب با بلوور کلا خشکش کرده بود اگر بخوام ال سی دیش رو چک کنم چطور باید انجام بدم اگر امکان داره فایل بایوس اکسترک کرده برام بذارید ممنون میشم یا علی

آخرین ویرایش:

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام استاد تمام این مراحل طی شد بجز اتصالات این اتصالات یعنی چی کجاهایعنی ولی هیچ فرقی نکرد لپ تاپ سالم بود کار می کرد بایک سرویس اینجور شد امکان داره از ال سی دی ش باشه چون به شاگردم گفتم تمیزش کن با اسپری مخصوص تمیزکردن تمیز کرده بود ولی خوب با بلوور کلا خشکش کرده بود اگر بخوام ال سی دیش رو چک کنم چطور باید انجام بدم اگر امکان داره فایل بایوس اکسترک کرده برام بذارید ممنون میشم یا علی
سلام استاد امجدی لطفا راهنماییم کنید با تشکر

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود خدمت شما
برای اینکه متوجه شوید مشگل از lcd است یا خیر ؟
باید لپ تاپ را از طریق پورت vga به مانیتور وصل کنید اگر تصویر داد مشگل از lcd است
اگر تصویر نداد پس مشگل جای دیگه است
شما اول این را مشخص کنید و سپس نتیجه را اعلام کنید
موفق باشید

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان