آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

در لپ تاپ دل مدل 1510 گاهی تصویر دوتایی میشود

hirad.sabet

کاربر
2012-05-23
114
567
دوست من این مشکل بر روی این لپ تاپ عموما سردی لحیم چیپ گرافیک هستش . بهتره مشکل رو بزرگ نکنید چون باعث می شه مشکلات جدیدی رو بهوجود بیارید.. شک نکنید چیپ گرافیک هستش

roohani

کاربر vip
کاربر
2010-05-23
152
264
با سلام خدمت دوستان عزیز
من هم این مشکل 2 تصویر بودن رو داشتم کریستال کنار چیپ گرافیک که 27000 هستش رو تعویض کردم دیگه بالا نیومد اما وقتی کریستال خودش رو دوباره گذاشتم کلا درست شد و دیگه موردی نداره. مطمئنا ایراد از لحیم سردیه

hosein.asadolahi

کاربر حرفه ای
کاربر
2009-05-06
153
4,000
گنبد کاووس
با اجازه اساتید ، لپ‌تاپ ۱۵۱۰ با چیپست گرافیک nvidia g۸۶-۶۳۰ ، غالباً دچار جدا شدن چییپ می‌شه که اونم به خاطره over temp کار کردن این مدل چیپ هست ، اگه می‌خواهید لپ‌تاپ را کامل درست کنید باید این چیپست را با ۶۳۱ تعویض کنید ، اگه نه ، با resold یا rework مشکل حل میشود ، ولی‌ بعد از مدتی‌ دوباره این مشکل ایجاد میشود که این ناشی‌ از مشکل این چیپست می‌باشد .

pc.heidari

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر
2013-01-09
399
6,732
تهران
دوست عزیز چیپ NVIDIA با هیت گرفتن طولانی مدت کار میکنه . اما چیپ AMD یک سال هم کار نمیکنه . هیت بگیری مکلت برطرف میشه . البته تجربه خودمه . شما هیت بگیر فن دستگاه رو هم سرویس کن خوب راه میفته .

دوستان اگه هیت بگیرید و فن رو سرویس کنید احتمال برگشت زود دستگاه خیلی کم میشه . به مشتریاتون حتما بگید از کولپد هم استفاده کنند .

بالا