آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نداشتن تصوير hp g62-b54se

jamir

کاربر vip
vip
کاربر
سلام خدمت استادان گرامي
يه لپ تاپ آوردن واسم كه روشن كه ميكني مانيتور روشن نميشه اما ويندوز بالا مياد از خروجي vga هم تصور داره و مثل اينكه مشكل از گرافيك نيستش چون هيچ آلارمي هم نميزنه وقت بالا اومدن ، لپ تاپ رو كه باز كردم رووم به ديوار:p: يه
پشه كوچولو هم از قسمت خروجي باد فن cpu داخلش بود كه رويه يه آي سي افتاده بود و دقيقا جاي همون پشه روي آي سي سوخته گي و جريان كشي مشاهده ميشه و شماره آي سي دقيقا معلوم نيست دوستان اگه تجربه اي در اين باره دارن مطرح كنن كه درستش كنم . از اين آيسي پيدا ميشه يا نه بايد چيكار كنم راهنمايي كنيد . عكسشم گذاشتم مشاهد كنيد
منتظر نظر دوستان هستم

پیوست‌ها

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
سلام عکس واضح نیست مدل لپ تاپ رو بنویس بعد یک علامت روی عکس بذار تا بهتر تشخیص داده بشه

jamir

کاربر vip
vip
کاربر
عكس مشخص شده خدمت شما
02.jpg

hirad.sabet

کاربر
2012-05-23
114
567
سلام بعد از یه مدت طولانی اومدم تا باشم ... دوست من اگر جریان کشی مشاهده میشه بهتره آی سی رو در بیاری و تست آی سی کنی ! برای من این اتفاق رخ داد که با تمیز کردن آیسی و ریسولد کردن برد مشکل حل شد ! بستگی به میزان اتصال و سوختگی داره ! موفق باشید !

jamir

کاربر vip
vip
کاربر
جريان كشي زياد بوده كه پايه آيسي زوب شده اگر توجه كنيد ميبينيد كه حتي مسير ارتباط با آي سي (مس) هم روكش سبز pcb هم از بين رفته .فقط يه راه ميمونه كه آي سي رو عوض كنم اما شماره آي سي هم در اثر سوختگي از بين رفته.
اگه كسي ميتتونه نقشه اين لپ تاپو به من بده شماره آي سي رو ميتونم پيداكنم آيا چنين آي سي توي بازار پيدا ميشه يا نه؟

بالا