آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کار نکردن کیبورد و موس لپ تاپ acer aspir5100

roohani

کاربر vip
کاربر
2010-05-23
152
264
با سلام خدمت بزرگان
یک لپ تاپ acer برام آوردن که بعد از اینکه روش بازی سنگین نصب کردن موقع اجرای بازی هنگ کرده و بعد نه کیبورد و نه موس کار نمیکنن حتی موس و کیبورد usb هم جواب نداد.
در ضمن تو محیط setup و غیره هم کار نمیکنه. لطفا راهنماییم کنید. با تشکر از زحماتتون

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
با سلام ویندوز رو عوض کن ببین ویندوز نصب میشه یا نه بعد ازاون برو سراغ سخت افزار

roohani

کاربر vip
کاربر
2010-05-23
152
264
سلام آقای احمدپور
نه اصلا تو محیط داس هم کار نمیکنه که بخوام سی دی رو بوت کنم تا ویندوز نصب بشه

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
سلام منظور شما از موس همان تاچش هست یانه اگه هست شما یکبار بایوس را به حالت اولیه یا دیفالتش کن ببین جواب می ده یا نه اگه نشد بایوس را پروگرام کن بازاگه نشد مسیر کیبورد وتاچ را تا I/O چک کن منظور المانهاش هست باز اگه نشد برو سراغ I/Oولی اگر USB هست فرق می کنه حالا امتحان کن ببین چی میشه موفق باشید از اساتید امجدی وعباسپور کمک بگیر

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
سلام منظور شما از موس همان تاچش هست یانه اگه هست شما یکبار بایوس را به حالت اولیه یا دیفالتش کن ببین جواب می ده یا نه اگه نشد بایوس را پروگرام کن بازاگه نشد مسیر کیبورد وتاچ را تا I/O چک کن منظور المانهاش هست باز اگه نشد برو سراغ I/Oولی اگر USB هست فرق می کنه حالا امتحان کن ببین چی میشه موفق باشید از اساتید امجدی وعباسپور کمک بگیر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AHMADRG

roohani

کاربر vip
کاربر
2010-05-23
152
264
ممنون دوست عزیز اما من پروگرامر ندارم میتونم با روش دیگه ای بایاسشو پروگرام کنم یا نه؟
در ضمن ;نه کیبورد و تاچ کار میکنه و نه موس و کیبورد usb

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
نه باید پروگرامر داشته باشید .المنهای اطراف چیپ جنوبی وI/Oراچک کنید در آخر برید سراغ چیپ جنوبی وI/O هردورا یکبار ریسولد کنید وتمیز با الکل یا تینر شستشو بدید کل برد را انشاءالله مشکل حل میشه موفق باشید یا حق

بالا