آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

رو شن نشدن لپ تاپ vaio

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
با شلام یک لپ تاپ vaio برام رسیده که طبق اظهارات مشتری در حال گشت وگذار تواینترنت بوده وسیمی که از تلفن به لپ تاپ وصل بوده یک قسمتش باز بوده وهمسرش وقتی داشته ال سی دی را گرد گیری می کرده پاش می گذاره رو سیم برهنه وپاش کمی می سوزه ولپ تاپ هم دیگه روشن نشده برای تعمیرهم فرستادن تهران نمایندگی یک ماهی اونجا بوده که گویا نتونستند تعمیر کنند براش از شما اساتید ارجمند خواهش می کنم که برای تعمیر این لپ تاپ کمکم کنند با تشکر فراوان از شما :212::212:

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود خدمت شما
دوست گرامی بنده بعد از این همه تعمیرات به یک تجربه و نتیجه رسیدم و دوست دارم شما هم از این تجربه استفاده کنید
قطعاتی که توسط شخص دیگری برای تعمیر ارسال شده و آن تعمیر کار قطعه را برگشت زد و از عهده تعمیر آن به هر دلیل بر نیامد
شما آن قطعه را تحویل نگیرید و یک قانونی برای خود بگزارید ( قطعاتی که تعمیر رفته و دست خورده است را تحویل نگیرید ) فقط وقت تلف کردن است چون معلوم نیست چه بلایی سرش آمده است و هزار دلیل دیگر نیز دارد
حالا اگر باز هم خواستید روش کار کنید مدل لپ تاپ و کد دیباگر را اعلام کنید
ولی اگر بنده جای شما بودم به این لپ تاپ دست نمیزدم
موفق باشید

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام مشتری اسرار داره که لپ تاپش تعمیر بشه نمی دونم باید دیباگر رو کجا وصلش کرد
مدل لپ تاپ:pCG-5B1L
اگه نیاز باشه براتون عکس می ذارم لطفا راهنماییم کنید کجاهارو باید تست کنم وچه ولتاژی باید بدهند ممنونم

hirad.sabet

کاربر
2012-05-23
114
567
دوست من به طور حتم مادربرد دستگاهتون اتصالی کامل شده !

پیدا کردن و رفع مشکل هم نیاز به علم و تجربه در این زمینه داره ! بهتره از یک تعمیر کار کمک بگیرید ! اما این هم بگم متأسفانه دستگاهی که دست یک تعمیر کار برگشت خورده خیلای سخت تعمیر میشه !
متأسفانه اگه تعمیرکاران ما همیشه خودشون رو جای مشتری بزارند این مشکلات هم پیش نخواهد آمد ! در باره مشتری هم بهتره به مشتری بگید دستگاه با تعویض قطعه مادربرد تعمیر میشه ! سخت نگیر!

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
با سلام آیا مادربردش گیر میاد اگه آره ازکجا باید تهیه کنم وقیمتش چنده باتشکر

بالا