آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نرم افزار کاملی برای طراحی منابع تغذیه سویچینگ

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
با سلام :
نرم افزار کاملی برای طراحی منابع تغذیه سویچینگ :
خیلی از دوستان درخواست های متعددی جهت طراحی منابع تغذیه سویچینگ میکنند که این پست پاسخ جامع و کاملی برای ایده ان دسته از دوستان می باشد . لذا نرم افزار زیر را برای طراحی هرگونه منابع تغیه سویچینگ از شرکت معتبر فیرچالد براتون در نظر گرفتم .
دارای دو فایل با فرمت تصویری و pdf جهت راهنمایی و دستورات اموزش استفاده از نرم افزار فوق .
دانلود کنید تا بعد ...... فقط با چند کلیک شماره و مقدار های مورد نیاز { داده ها } را در باکس مربوطه وارد کنید تا قطعات به همراه شماتیک و نمودارها و ..... حتی pcb و...
[hide] [/hide]
[hide][/hide]
[hide][/hide]
[hide]مشاهده فایل‌پیوست fairchild-pfc-smps-programs.rarمشاهده فایل‌پیوست fairchild-pfc-smps-programs.rar
کد:
[/hide]
مشکلی در بکار گیری داشتید پیام بزارید .
موفق باشید .

kavooshgar

کاربر vip
کاربر
2009-06-28
44
105
با سلام :
نرم افزار کاملی برای طراحی منابع تغذیه سویچینگ :
خیلی از دوستان درخواست های متعددی جهت طراحی منابع تغذیه سویچینگ میکنند که این پست پاسخ جامع و کاملی برای ایده ان دسته از دوستان می باشد . لذا نرم افزار زیر را برای طراحی هرگونه منابع تغیه سویچینگ از شرکت معتبر فیرچالد براتون در نظر گرفتم .
دارای دو فایل با فرمت تصویری و pdf جهت راهنمایی و دستورات اموزش استفاده از نرم افزار فوق .
دانلود کنید تا بعد ...... فقط با چند کلیک شماره و مقدار های مورد نیاز { داده ها } را در باکس مربوطه وارد کنید تا قطعات به همراه شماتیک و نمودارها و ..... حتی pcb و...
hidden content may not be quoted
مشکلی در بکار گیری داشتید پیام بزارید .
موفق باشید .
با سلام و آرزوی قبولی طاعات جنابعالی و همه دوستان
استاد عزیز از این که لطف کردید و راهنمایی فرمودید بی نهایت سپاسگذارم
من نرم افزارو دانلود و نصب کردم و کلی هم باهاش کار کردم اما متاسفانه به جایی نرسیدم ، همانطور که قبلا هم عرض شد بنده مبتدی هستم و به این مدار هم نیاز فوری دارم ، سر فرصت تلاش میکنم کار با نرم افزارو یاد بگیرم اما اگه براتون مقدور هست زحمت این موردو برام تقبل بفرمایید ، یه مدار با خروجی 5 ولت 2 آمپر باشه ممنون میشم ، بازم ممنونم از توجه شما ....

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
با سلام و آرزوی قبولی طاعات جنابعالی و همه دوستان
استاد عزیز از این که لطف کردید و راهنمایی فرمودید بی نهایت سپاسگذارم
من نرم افزارو دانلود و نصب کردم و کلی هم باهاش کار کردم اما متاسفانه به جایی نرسیدم ، همانطور که قبلا هم عرض شد بنده مبتدی هستم و به این مدار هم نیاز فوری دارم ، سر فرصت تلاش میکنم کار با نرم افزارو یاد بگیرم اما اگه براتون مقدور هست زحمت این موردو برام تقبل بفرمایید ، یه مدار با خروجی 5 ولت 2 آمپر باشه ممنون میشم ، بازم ممنونم از توجه شما ....
با سلام :
عزیزم طراحی مدارات تغذیه سویچینگ و ساخت و ساز و... توسط افراد مبتدی توصیه نمی شود زیرا با کوچکترین اشتباه باید متحمل خسارات مالی و خداناکرده جانی را بدنبال خواهد داشت .
با این وجود در لینک زیر تعداد متنوعی از اینگونه مدارات که درخواست نموده اید موجود هستند توصیه میکنم ابتدا از ساده ترین انها شروع و مطالعه وپس از کسب اطلاع و مهارت های لازم اقدام به مونتاژ نمایید :
[hide] http://www.irantk.ir/irantk774/[/hide]
[h=2]ادامه نقشه ها ی اداپتورهای خانگی .... پست های شماره 5 الی 6 و تا اخر همه از نوع درخواستی شما میباشند .
[/h]درخواست های تکراری بی پاسخ و در نهایت حذف می شوند .

موفق باشید .

بالا