آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کسی این مشکل را میتونه حل کنه

amirse

کاربر vip
کاربر
2011-08-21
10
14
من ماینر4 راساختم تمام قطعات سالم است ای سی های میکرو را درست پرگرم کردم فقط یه عیب داره وقتی دستگاه میاد بالا جای که عدد فلزات را میزنه همیشه دستگاه که میاد بالا ستون اول از سمت چپ عد 75 و ستون وسط عدد 35 را نشان می دهد.. یه صدای صوت ممتد در سیم پیچ شنیده می شود صفحه کلید کار می کند وارد منو می شود قدرت پالس را که تغییر می دهیم صدای صوت سیم پیچ تغییر مکند یعنی صدا کم وزیاد می شود . راستی وقتی دستگاه میاد بالا پایین صفحه این اخطار را میدهدSET NEW DATA منوها را تنظیم می کنم ولی فایده ای ندارد DC to DCها سالم است وتقلبی نیست

آخرین ویرایش:

david65

کاربر
من ماینر4 راساختم تمام قطعات سالم است ای سی های میکرو را درست پرگرم کردم فقط یه عیب داره وقتی دستگاه میاد بالا جای که عدد فلزات را میزنه همیشه دستگاه که میاد بالا ستون اول از سمت چپ عد 75 و ستون وسط عدد 35 را نشان می دهد.. یه صدای صوت ممتد در سیم پیچ شنیده می شود صفحه کلید کار می کند وارد منو می شود قدرت پالس را که تغییر می دهیم صدای صوت سیم پیچ تغییر مکند یعنی صدا کم وزیاد می شود . راستی وقتی دستگاه میاد بالا پایین صفحه این اخطار را میدهدSET NEW DATA منوها را تنظیم می کنم ولی فایده ای ندارد DC to DCها سالم است وتقلبی نیست

دوست عزیز ممکنه اشکال از آپ آمپ ad8055 باشه، احتمال سوختن tl081 خیلی کمه ولی آپ آمپ اولی با کوچکترین اتصالی میسوزه و خیلی حساسه.
برای مطمئن شدن میتونی به جاش UA741 قرار بدی و مدار رو روشن کنی، این آیسی به جاش کار میکنه ولی رو برد مدار تاثیر میزاره و برد رو کم میکنه همچنین ne5534 نیز به جاش کار میکنه.
اگه مشکلت برطرف نشد میتونی رو من حساب کنی.
به امید موفقیت

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
اخه set new data چه ربطی به آپ امپ داره؟؟؟!!! این یعنی اینکه ورژن نرم افزاری دستگاه قدیمیه و شما باید ورژن چدیدتری رو استفاده کنید.حالا این ورژن رو میشه از کجا تهیه کرد من نمیدونم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: a.t.r.z

david65

کاربر
این گزینه
set new data
رو تو همه ماینر ها میاره٫ ربطی به ورژن دستگاه نداره٬ برنامه ش اینطوری نوشته شده.
تا اونجایی که من میدونم واسه ماینر فقط و فقط یه برنامه نوشته شده که میتونید از سایت اصلی خودش دریافت کنید.
اگر هم کسی هم گفت برنامه اصلی رو دارم و میفروشم باور نکنید٬ چون اولا برنامه ای غیر از برنامه اصلی خود شرکتش وجود نداره ٬ ثانیا کسی هم نمیتونه واسش برنامه بنویسه چون دو تا میکرو در مدار وجود داره که با هم در ارتباطند و این کار سختیه. حالا اگه یه میکرو بود راحت میشد از اول واسش برنامه نوشت مثل مایندایور که یه میکرو داره و آقا آرش تونسته از اول واسش برنامه بنویسه و با اسم کاوشگر معرفی کنه

david65

کاربر
در ضمن من ماینر خودم رو با ۳ تا ad8055 امتحان کردم از سمت چپ عد 75 و ستون وسط عدد 35 را نشان می دهد. اما موقعی که آیسی ۷۴۱ رو جایگذاری میکنم دستگاه بالا میاد کار میکنه. فقط بردش کم میشه و حساسیتش هم کم میشه که مربوط به سرعت پاسخگویی این آپ آمپ میشه که خیلی کمه. در ضمن میتونید lf357 یا lf356 یا ne5534 رو بکار ببرید که از ۷۴۱ سرعت بیشتری دارند.

yousef12

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-11-12
502
3,904
آذربایجان غربی
در ضمن من ماینر خودم رو با ۳ تا ad8055 امتحان کردم از سمت چپ عد 75 و ستون وسط عدد 35 را نشان می دهد. اما موقعی که آیسی ۷۴۱ رو جایگذاری میکنم دستگاه بالا میاد کار میکنه. فقط بردش کم میشه و حساسیتش هم کم میشه که مربوط به سرعت پاسخگویی این آپ آمپ میشه که خیلی کمه. در ضمن میتونید lf357 یا lf356 یا ne5534 رو بکار ببرید که از ۷۴۱ سرعت بیشتری دارند.
سلام دوست عزیز من ماینر 2 را ساختم ولی اون پاورتراکو ها را نتونستم پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید ازکجا گیر بیارم
با تشکر از شما

david65

کاربر
سلام دوست عزیز من ماینر 2 را ساختم ولی اون پاورتراکو ها را نتونستم پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید ازکجا گیر بیارم
با تشکر از شما

من خودم فرستادم از تهران گیر بیارن
راستش خودم نرفتم و برام آوردن. اگه بخوای یه مدار DC to dc ایزوله برات بزارم که کار همون تراکوپاور رو انجام میده، الان دارم میرم سرکار شب بیام آپش میکنم

david65

کاربر
در ضمن تهران پاساژ امجد پیدا میشه
آدرس: خیابان جمهوری بین حافظ و ۳۰ تیر پاساژ امجد
در ضمن اگر جایی به مشکل برخوردی تو پیام خصوصی بگو تا راهنماییت کنم خوشحال میشم بتونم کمکی کنم
خودم ۳ ماه سر یه مقاومت که اشتباه گذاشته بودم علاف شدم به خاطر همین دوست ندارم کس دیگه ای مثل من علاف بشه

آخرین ویرایش:

david65

کاربر
این هم از مدار جایگزین تراکوپاور.
این مدار مثبت و منفی ۵ ولت ایزوله رو براتون میسازه
آیسی رگولاتور به کار رفته lm2576 ۵ ولت هستش
در ضمن مدار تو پروتیوس جواب نمیده چون ترانس رو تو پروتیوس خودم طراحی کردم جهت پی سی بی
میتونید از ترانس لامپهای کم مصرف یا شارژر موبایل استفاده کنید
مدار مثبت و منفی ۵ ولت

بالا