آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

نحوه ساخت bootable DVD

sam_electronic

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-30
500
4,134
میناب
www.irantk.ir
خوب روش bootable کردن رو میشه بگید
با تشکر
با سلام

دوست عزیز شما میتونید با UltraISO دیسک بوتیبل بسازید وحتی امیج ها رو ویرایش کنید .
مشکلی بود بگید در خدمتم ...

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
به نام تک دوست
سلام
کامل ترین نسخه هاینرس ( نسخه پولی و دانلود رایگان )
Hirens' Boot DVD 15.1 Restored Edition 2.0 - سی دی راه انداز جادویی | دانلود رایگان نرم افزار
توضیحات :
  1. نسخه Hiren's BootCD شامل نرم افزار های رایگان هست اما نسخه Hirens' Boot DVD شامل نرم افزارهای رایگان و پولی هست.
  2. بعد از دانلود این ابزار از سایت آن را از حال فشرده خارج ساخته و اقدام به رایت آن برروی یک سی دی نمائید. برای رایت می توانید از Nero یا Ultra ISO استفاده نمائید. در ضمن آن چه درون این سی دی راه انداز قرار دارد تنها در محیط DOS اجرا خواهد شد. اگر آشنایی کافی با این سیستم عامل ونرم افزارهای درون این سی دی ندارید ، از استفاده به صورت آزمایش و یا تست کردن جدا خودداری نمائید.
توجه کن که خوده این برنامه دارای ساخت بوتیبل هست و فایلی رو که دانلود میکنی با پسوند ISO ویا Bin هستش
این فایل برای شما در ویندوز باز نمیشه - مگر اینکه برنامه هایی همچون Virtual Clone Drive نصب بکنی
حالا این فایل رو میتونی با برنامه Nero -CloneCD - Alcohol 120 و همون طور که دوستمون گفت با برنامه های UltraISO و PowerISO هم رایت بکنی
که ساده ترینش همون نرو هستش که در برنامه باید منوی Image,Project,Copy بگردی و بعد گزینه Disk image Or Saved project رو انتخاب کنی که در همان ابتدای کلیک کردن گزینه از شما درخواست فایل رو میکنه
این هم لینک دانلود برنامه hdd regnator با حجم 6 مگ
HDD Regenerator 2011_HddReg2011.iso
این فایل هم باز ایمیج هستش و طبق گفته های فوق باید رایت بشه

دوست عزیز توجه کنید که
این سی دی و یا دی وی دی فوق برای اینکه بوتیبلشون خراب نشه فقط و فقط باید آنها رو مستقیم رایت کرد -البته یک روش جالبه دیگری هم هست که میتونید از انها ایمیج بگیرید که این خیلی توضیح میخواد
کاری که شما کردید اشتباهه ( کپی گرفتن از محتویات سی دی کینگ )
اگر باز سوال داشتی بپرس
موفق باشی

onlyiran

کاربر vip
کاربر
2007-10-26
182
1,847
شیراز
www.onlyiran.com
با سلام

دوست عزیز شما میتونید با UltraISO دیسک بوتیبل بسازید وحتی امیج ها رو ویرایش کنید .
مشکلی بود بگید در خدمتم ...

با سلام
توضیحات دوستان خیلی خیلی کامله اما من یک چیزی اضافه میکنم و اون این هست که هارنس بوت یک مولتی بوت هستش و با ULTRA ISO نمیتوان مولتی بوت ساخت ! فقط یک بوت
در صورت نیاز بفرمایید تا ساختن مولتی بوت حتی بر روی فلش رو خدمتتون عرض کنم.
با تشکر
با تشکر

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
با سلام
توضیحات دوستان خیلی خیلی کامله اما من یک چیزی اضافه میکنم و اون این هست که هارنس بوت یک مولتی بوت هستش و با ULTRA ISO نمیتوان مولتی بوت ساخت ! فقط یک بوت
در صورت نیاز بفرمایید تا ساختن مولتی بوت حتی بر روی فلش رو خدمتتون عرض کنم.
با تشکر
با تشکر
دوست عزیز
ساختن خوده فایل مولتی بوت خیلی سخته
شما کاری که میخواهید بکنید اجرای مولتی بوت توسط سی دی یا فلش و... هستش( در بیشتر فایل های اجرایی تحت بوت خیلی دقت کردم که وقتی ایمیج رو باز میکنی و از دوباره تبدیل به ایمیج میکنی هزار تا مشکل بوجود میاد-مخصوصا بوت هایی که بر اساس لینوکس نوشته شده اند )
شرکت هایی مثل کینگ و لرد که مجموعه برنامه ارائه میدن بیرون -هیچ وقت داخل خوده ایمیج دست کاری نمیکنن- بلکه توسط برنامه هایی همچون PowerISO میان فایل رو باز میکنن و برنامه های اضافی رو داخلش جا میدن و همون فایل ایمیج رو از دوباره می بندن
حتی شرکت mrt تو خوده فایل اصلی سی دی فقط فایل اتوران رو جایگزین میکنه که یک بار هم اتوران رو مثل اون ها درست کردم خدا میدونه چقدر بدبختی کشیدم

onlyiran

کاربر vip
کاربر
2007-10-26
182
1,847
شیراز
www.onlyiran.com
دوست عزیز
ساختن خوده فایل مولتی بوت خیلی سخته
شما کاری که میخواهید بکنید اجرای مولتی بوت توسط سی دی یا فلش و... هستش( در بیشتر فایل های اجرایی تحت بوت خیلی دقت کردم که وقتی ایمیج رو باز میکنی و از دوباره تبدیل به ایمیج میکنی هزار تا مشکل بوجود میاد-مخصوصا بوت هایی که بر اساس لینوکس نوشته شده اند )
شرکت هایی مثل کینگ و لرد که مجموعه برنامه ارائه میدن بیرون -هیچ وقت داخل خوده ایمیج دست کاری نمیکنن- بلکه توسط برنامه هایی همچونPowerISO میان فایل رو باز میکنن و برنامه های اضافی رو داخلش جا میدن و همون فایل ایمیج رو از دوباره می بندن
حتی شرکت mrt تو خوده فایل اصلی سی دی فقط فایل اتوران رو جایگزین میکنه که یک بار هم اتوران رو مثل اون ها درست کردم خدا میدونه چقدر بدبختی کشیدم

دوست عزیز من ادعای ساختن فایل بوتیبل رو نکردم
شما میتونید با نرم افزار ultra iso فایلهی با پسوند bin (همون فایلهای چند کیلو بایتی که باعث بوتیبل شدن هستند) را استخراج کنید و با نرم افزار magic iso که من خیلی دوستش دارم منوی انتخاب با مشخصات خودتون بسازید و مثلآ 10 تا بوت رو ابا فشردن مثلآ 1 ت 10 یا مکان نما انتخاب کرد
برای فلش هم از فایل iso استفاذه میکنم .
با تشکر

بالا