آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل با برد هارد

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
شما کابل برق ساتا و کابل دیتای ساتا را عوض کنید و سعی کنید که جنس مرغوب و صفر بخرید
بعد نتیجه را اعلام کنید
موفق باشید

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود
اگر با دو کابل سالم دیگر تست کردید و هارد را نشناخت پس هاردت خراب است
البته بهتر بود هارد را روی دستگاه دیگر تست میکردید
ولی این جور که از شواهد امر پیداست هارد خراب است وهارد را باید پیش کسی ببرید که تعمیر کرد تا دوباره هزینه دار نشه
موفق باشد

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود
دوستان تمامی راه حل ها را بیان کردند ولی شما به نتیجه نرسیدید
و فکر نکنم راهی مونده باشه چون همه را دوستان بیان کردند
شما باید هارد را ببرید پیش همون تعمیرکار ، که برای شما تعمیر کرد تا از صحت هارد مطمئن شوید اون موقع خیلی سریعتر به نتیجه میرسید
موفق باشید

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
دوست عزیز
شما ببر پیش همون تعمیر کار
اگه آشپز دوتا شد یا شور میشه یا بی نمک
شما همون قسمتی که کثیف شده رو تمیز کن - میدونم که تینر نداری - میتونی با آب تصویه گرم و ریکا هم بشوریش
من هم خودم قبلا هارد سوختگی زیاد داشتم -این تعمیرکارها اینقدر بی انصافن که خدا داند
میاد همون قطعه ای که خراب شده رو تعویض میکنه و تستش رو میذاره به عهده شما
بعضی هاشون میدونن همین هاردی که تعمیر شده هنوز درست نشده ، ولی از بس که انصاف ندارن میان و با همون وضعیت خراب میدنش به مشتری و بهش میگن برو خونه تستش کن یا برو دیگه من درستش کردم با اینکه هنوز خرابن و اینقدر مشتری رو بالا پایین میکنن که مشتری قیدش رو میزنه -ولی خوده تعمیرکار پولش رو گرفته
موفق باشی

آخرین ویرایش:

m.pezeshki

کاربر
2012-06-13
142
198
روي ابر های سفید
دوست عزیز
شما ببر پیش همون تعمیر کار
اگه آشپز دوتا شد یا شور میشه یا بی نمک
شما همون قسمتی که کثیف شده رو تمیز کن - میدونم که تینر نداری - میتونی با آب تصویه گرم و ریکا هم بشوریش
من هم خودم قبلا هارد سوختگی زیاد داشتم -این تعمیرکارها اینقدر بی انصافن که خدا داند
میاد همون قطعه ای که خراب شده رو تعویض میکنه و تستش رو میذاره به عهده شما
بعضی هاشون میدونن همین هاردی که تعمیر شده هنوز درست نشده ، ولی از بس که انصاف ندارن میان و با همون وضعیت خراب میدنش به مشتری و بهش میگن برو خونه تستش کن یا برو دیگه من درستش کردم با اینکه هنوز خرابن و اینقدر مشتری رو بالا پایین میکنن که مشتری قیدش رو میزنه -ولی خوده تعمیرکار پولش رو گرفته
موفق باشی
چشم با اسپری خشک تمیزش میکنم ایشالا که درست بشه
فردا میبرم
ببینم چی پیش میاد

بالا