آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ارور RDدر یخچال فریزی هیمالیا

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
لام خدمت دوستان عزیز چند روزیه که دوستم یخچال فریز هیمالیاش این ارور رو داده البته خوب متوجه نشدم یخچال فریزرش رو همه یا جدا فقط گله داشت که هر جا میره نمیتونن کمکش کنن دوستان اگه به این مشکل برخورد کردن لطفا منو راهنمای کنند تا به دوستم کمک کنن اگه دوستان اطلاعات بیشتر از مدل یا چیز دیگه میخوان بگن تا جویا شوم از دوستم واعلام کنم ممنون از همگی

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
با عرض سلام
تا امروز فقط یک یخچال ، فریزر هیمالا برای تعمیر آورده بودند ، بهمین علت مخواستم بدانم آیا کلا از کار افتاده؟
فایل سالم از میکرو کنترلر را در سایت آپلود کرده ام ، لطفا عکسی از برد ارسال کنید و در صورت یکی بودن برد ، خدمتان عرض کنم که آی سی را مجددا پروگرام کنید

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
دوست عزیزچشم میپرسم واگر شد خودم میرم خونه وبردشو میارم امکان داره از برنامه میکروش باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,601
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام دوست عزیز
من همین مشکل را داشته ام که از خرابی سنسوری که در قسمت فریزر قرار داره بوده
اقای اصفهانی ایا فایل میکرو باید روی ایسی خام ریخته شود یا ای سی خودش قابل پروگرام هست چون این ای سی فقط 1 بار قابلیت پروگرام شدن را داره و کپی هم نمیشد از روش گرفت

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
اقای محمودی مال شما با تعویض سنسور درست شد یا باید بدش فایل میکرو رو هم عوض کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
سلام دوست عزیز
من همین مشکل را داشته ام که از خرابی سنسوری که در قسمت فریزر قرار داره بوده
اقای اصفهانی ایا فایل میکرو باید روی ایسی خام ریخته شود یا ای سی خودش قابل پروگرام هست چون این ای سی فقط 1 بار قابلیت پروگرام شدن را داره و کپی هم نمیشد از روش گرفت
با عرض سلام
جناب محمودی عزیز
آی سی میکرو کنترلر Atmega8 است و قابل پاک کردن و پروگرامر مجدد دارد و فقط اگر فیوز بیت آنرا بسوزانید ، قابلیت کپی را حذف میکنید و کسی نمی تواند از آی سی کپی بگیرد و فقط باید آنرا پاک و مجددا استفاده نماید و اینکار نیازمند داشتن هگز مربوطه است
من یک نمونه که فراموش شده بود قفل شود ، بدستم رسیده بود و بعد از کپی ، آی سی دیگر را بر روی برد نصب و از صحت کارکرد آن اطمینان دارم

بالا