آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

حل پنل السیدیها

nema52

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-10-05
701
4,372
با سلام وخسته نباشید به همکاران محترم یکی ازدوستان قبلا در نمایندگی کار می کرد امروز با من تماس گرفت می گفت پنل السیدی های که فقط ضربه نخورد باشند خط بیندازد مثل تلویزیون واکثر دستگا سونی این ایراد پیدا مکنند یا شفاف نباشد با دستگا درست میکنیم و32اینچ 200000تومان تا اینچ با لا450000تومان کسی از دوستان خواست ادرس ویا شمار تلفن میدم من تا به حال خودم ندیدم

nema52

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-10-05
701
4,372
سلام استاد گفتم من امروز به من زنگ زد نمیدانم چقدر سحت داشته باشد دوستان تمایل داشته باشند هم شمار وهم ادرس با طرف هماهنگ میکنم در اختیار می گذارم در تهران هم هست

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,634
اصفهان
به نام خدا
سلام دوست عزیز. البته خیلی از عیبهای پنل را میتوان گرفت.
مثلا اگر خط عمودی افتاده باشدیا مات شده باشد عیب از برد ادرس است و میتوان آن را تعمیر کرد.
در لینک زیر هم به آن اشاره شده:
http://www.irantk.ir/irantk26149/
روشهای دیگری هم هست که میتوان برد آدرس را درست کرد.
البته من هم ندیده ام نمایندگیها این کار را انجام دهند.
فقط عوض میکنند.
اما شاید از زور بی کاری انجام دهند.
:D

nema52

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-10-05
701
4,372
سلام اقای صابری حرفها شما درست ایا پنلی که شاید اگر برایت پیش امد باشد خط نازک عمودی رنگی بیفتد درست می شود یا یک ستون از وسط پنل سفید باشد قابل درست شدن باشد گفتم نمی دانم طرف قبلا در نمایندگی کار می کرد حا لا خودش مغاز باز کرد من فقط جهت اطلاع گفتم بقیه ...........

aisam

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2008-11-30
450
6,253
با سلام
دوست عزیز
مقداری از عیب ها قابل تعمیر هستند مثل توضیحی که جناب اقای صابری دادند
ویکسری عیبها نه. چون بطور مثال ای سی های روی فلت های ال سی دی قرار دارد به نام COF یا CHIP ON FLAT و مورد دیگری به نام COP یا CHIP ON PANEL که با تکنو لوژی خاصی در ان مکان قرار داده شده اند که با جدا شدن قسمتی از ان از روی مدار مربوطه ایجا خط یا بلوک میکند .اگر زیر میکروسکوپ این نقطه ها را نگاه کنید متوجه عرایض بنده میشوید چون اینها توسط چسب مخصوص و با تجهیزات مخصوص بهم پیوسته شدند اگر بنا باشد اینها درست شوند حتما نوع دستگاه مربوطه باید وارد ایران شده باشد که فعلا بعید میدانم شاید در اینده

آخرین ویرایش:

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام
بعضی شرکتها طرح هایی دارند که پنل های خراب را با نصف قیمت تعویض می کنند ممکن است ایشون از این مطلب استفاده کرده باشند و مبلغی هم اضافه کرده باشند

nema52

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-10-05
701
4,372
با سلام وخسته نباشید به تک تکی عزیزان اقای رحمانیان من همین الان با ایشان تماس گرفتم که شاید با پنل دیگر تعویض نماید گفت مگر پولم زیاد یا دوانه شدم برای اینکه از شک وگمان نداشته باشیم من از خودش اجاز گفتم و از مسولان سایت که اینجا هم ادرس وهم شماره را بگذارم بچها تماس بگیرند صحت را معلوم نماند//////////////////////////////////////////////////////////////////////
با عرض معذرت...
گذاشتن شماره تلفن و آدرس خلاف قوانین است!

بالا