آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشاوره در مورد خرید پرینتر CANON 6000

اقای مهندس

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-08-02
533
2,463
سلام .
بچه ها من میخاستم یه پرینتر بخرم تا 10 روز پیش همه چیز امن و امان بود ولی از 10 روز به اینطرف همه چیز داره سرسام اور میره بالا .
10 روز پیش خواستم پرینترHP 1102 بخرم قیمتش 170 تومان بود ،الان تو سایت کامپیوتر مرکزی(شیراز) که توضیع کننده قطعات کامیپیوتر هست نگاه کردم قیمتو زده 199 هزارتومان :eek: :eek:

تو 10 روز 30هزارتومان رفته روش .

پرینتر CANON 6000 که خیلی تو بورس نبود شده 195 تومان.
همون 10 روز پیش رفیقم گفت بهت میدم 140 بیا ببرش .پولشو 1ماه دیگه بده :eek:
حالا شده 195 :angry: :angry:

ولی هنوز تا طرف نفهمیده که چه خبره میخام بخرمش

تعریفشو شنیدم میگن خیلی خوبه و تفاوت انچنانی با HP نداره .فقط یه نفر رو دیدم که اینو گفت :
ما اين پرينتر را خريداري نموده ايم و هنگامي که خواستيم جوهر آن را عوض کنيم فروشنده به ما گفت چرا اين دستگاه را خريداري نموده ايد .اگر از من مشاوره نموده بوديد اين دستگاه را پيشنهاد نمي دادم.فقط تا جوهر اوليه دارد خوب هست ولي بعد از تعويض جوهر ديگر پشيماني دارد.

========
ولی اکثرا راضی بودن از این پرینتر .نظر شما چیه ؟؟

hellboy_1983

کاربر
2009-10-07
76
140
من خودم يكيش رو دارم دادم شارژشم كردن كاتريجش رو ميگم كارش خوبه حرف هم نداره تازه از اچ پي هم به نظرم بهتره اچ پي هم داره فقط پول مار كش رو ميگيره من قبل از عيد 91 يك يك ماه قبلش كه دلار تكون خورد خريدم 130 هزار تومان پس بهت پيشنهاد ميدم بخريش از دستش نده تا گرونتر نشده.

آخرین ویرایش:

اقای مهندس

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-08-02
533
2,463
من خودم يكيش رو دارم دادم شارژشم كردن كاتريجش رو ميگم كارش خوبه حرف هم نداره تازه از اچ پي هم به نظرم بهتره اچ پي هم داره فقط پول مار كش رو ميگيره من قبل از عيد 91 يك يك ماه قبلش كه دلار تكون خورد خريدم 130 هزار تومان پس بهت پيشنهاد ميدم بخريش از دستش نده تا گرونتر نشده.
سلام از بابت اطلاعاتی که دادید ممنونم .شما چند دادی شارژ کردنند.؟؟

بالا