آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مصرف ترافیک بالای اینترنت پس از نصب ویندوز 7

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
به نام تک دوست
سلام
دوست عزیز
پیشنهاد من به شما استفاده و نصب برنامه فوق العاده NetLimiter 3 هست
http://p30download.com/archives/internet/network/download_netlimiter_pro_full/
کنترل به تمام معنای اینترنت
محدود کردن سرعت دانلود و آپلود برنامه
ذخیره سازی آپلود و دانلود کامپیوتر در هر زمانی که به اینترنت وصل بودید

2.jpg

عالی بود دست گلتون درد نکند من هم به این نرم افزار نیاز داشتم که اتفاقا اینجا به این پست برخوردم :icon26:
:icon26::icon26:

درود بر شما

مرساد

کاربر
2013-06-14
2
3
درود.دوستان واساتید گرام.دستتون درد نکنه از اینهمه زحمتی که میکشید.بسیار اموزنده بود

farahsu

کاربر
2016-10-13
1
0
با سلام و وقت بخیر

آخرین پستی که در این جا گذاشته شده مربوط به چند سال پیش میشه ، فقط امیدوارم کسی این سوال منو ببینه و جواب رو هم برام ارسال کنه ممنون میشم.

بنده ویندوز سون رو دوباره نصب کردم. در حالت قبلی ویندوز سون حجمی از اینترنت به صورت خودکار مصرف نمیکرد. آپدیت ها رو بسته بودم.
اما الآن با اینکه از کنترل پنل آپدیت رو به حالت never تغییر دادم ، و همچنین از قسمت run و با تایپ msconfig و بعد هم قسمت service تیک windows update را برداشتم ، اما هنوز هم به شدت حجم اینترنت از من کم میشه. علتش چی میتونه باشه؟
ضمنا شما گفتین که نرم افزار نصب کنید و... اما من در حالت قبلی برای ویندوز قبلی هیچ نرم افزاری نداشتم ولی حجمی هم کم نمیشد. علت الآن چی میتونه باشه؟؟
آنتی ویروس ویندوزم هم نصبه یعنی ویروسی نگرفته که بخواد حجم بخوره
ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
دوست عزیز اگر آپدیت را خاموش کردین ترافیکی که استفاده میشه مشخص نیست از کجا هست. برای همین نرم افزار net limiter میتونه به شما کمک کنه که ابتدا متوجه بشید چه نرم افزاری داره ترافیک مصرف میکنه.
خود آنتی ویروس روزانه آپدیت داره و ترافیک مصرف میکنه. ممکنه نرم افزارها تک به تک مصرف بالایی نداشته باشند ولی در مجموع مقدار قابل توجهی بشه.
شما بدون اطلاعات کافی از میزان استفاده هر یک نمیتونید آن را کنترل کنید. برای همین باید net Limiter رو نصب کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NPTiak
بالا