آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

عدم نصب ویندوز در رایانه

سفیر امید

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-11-29
1,058
10,003
با سلام وقتی برای نصب ویندوز ایکس پی روی کامپیوترم عمل میکنم مرحله اول نصب به خوبی پیش میره وکامپیوتر ریستارت میشود ولی هنگام بوت شدن متاسفانه بالا نمیاد وپیغام missing operating sistem میده هارد رو هم کلا پارتیشنهاشو از اول تنظیم وفرمت نمودم این پیغام چیه ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Padashi

سفیر امید

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-11-29
1,058
10,003
متاسفانه سیستم مال شرکته وپلمپ شده به فرض هردو مورد اشکال چیست ومعنی پیغام فوق چیست هارد 120 است سی پی یو 2.8 رم 512

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود مجدد
به احتمال زیاد کابل برق و کابل دیتا باید عوض بشه و از اول پاراتیشن بندی کنید درست میشه
البته بد نیست با یک سی دی ویندوز دیگر تست کنید ولی بهتره کابل ها را عوض کنید
موفق باشید

ajamin.ali

کاربر
2010-06-07
95
240
دوست عزیز اگر مرحله اول به طور کامل عبور میکند و این پیغام را دریافت میکنید به احتمال قوی مربوط به چیپ جنوبی این مورد را من چند روز پیش داشتم

سفیر امید

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-11-29
1,058
10,003
دوست عزیز اگر مرحله اول به طور کامل عبور میکند و این پیغام را دریافت میکنید به احتمال قوی مربوط به چیپ جنوبی این مورد را من چند روز پیش داشتم
==================================
با سلام دوست عزیز ممکنه بیشتر توضیح فرمائید منظور از چیپ جنوبی چیست ممنون

onlyiran

کاربر vip
کاربر
2007-10-26
182
1,847
شیراز
www.onlyiran.com
با سلام وقتی برای نصب ویندوز ایکس پی روی کامپیوترم عمل میکنم مرحله اول نصب به خوبی پیش میره وکامپیوتر ریستارت میشود ولی هنگام بوت شدن متاسفانه بالا نمیاد وپیغام missing operating sistem میده هارد رو هم کلا پارتیشنهاشو از اول تنظیم وفرمت نمودم این پیغام چیه ممنون

با سلام

به نظره من ازطریق تنظیمات ست آپ مادربرد در صورت وجودداشتن گزینه Raid آنرا غیرفعال نمایید.

Padashi

VIP+ افتخاری
کاربر
با سلام این ایراد بیشتر در اثر خرابی هارد و یا کابل DATAو کابل تغذیه آن می باشد اما جنابعالی ابتدا از سالم بودن هارد حتما اطمینان حاصل کنیدو استثنا هم شاید ایراد از سی دی BOOTABELLباشد

بالا