آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل میکروفن در تلفن پاناسونیک مدل kx-tg2360jxs

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
نصب کردم جواب نداد و صدا همچنان ضعیفه!! چرا مقاومت رو تعویض نکنیم و یه مقاومت 16 کیلو نمیزاریم؟؟!!!
فرقی نمیکند میتوانید بجای موازی کردن یک مقاومت نصب کنید شما ابتدا با یک گوشی دیگر روی بیس تست کنید وعیب را تفکیک کنید احتمال دارد میکروفون خراب باشد. این روش در صورت سالم بودن بی سیم صد درصد عملی است

خدمات تلفن

کاربر
2013-12-10
1
0
dooste aziz in ro faghat mitavan az dagahe madar rafe eyb kardesh
aval bayad bebini mic dastit tak sorakh dareh ya na
age chandib sorakh roo mic dastit bood7bad boro to base
ye moghavemato baya kamo zityad bokoni

asia2725

کاربر
2014-04-18
1
0
با سلام گوشی سیار 2360 صدای زنگ، اسپیکر و کلید ها قطع شده لطفا راهنمایی فرمایید. ممنون

kasra.m

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2010-04-26
50
116
درود و عرض ادب...

گوشی تلفن بی سیم مدل 2360 که با مشکل ضعف در ارسال صدا مواجه بود با موازی کردن یک مقاومت 33 کیلو اهم دیگر با مقاومت به شماره R122 (قطعه مورد نظر در تصویر علامت گذاری شده است ) مشکل کامل مرتفع گردید.

پیوست‌ها

• 88 کیلوبایت بازدیدها: 265

kasra.m

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2010-04-26
50
116
تصویر مقاومت R122 از نمایی دیگر....

پیوست‌ها

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: treceda

hadi_mansour

کاربر
2014-12-11
2
0
سلام دوستان گرامی

بنده یک مدل تلفن پاناسونیک tgh262 دارم. به علت زمین خوردن، میکروفن آن از پایه قطع شده و باید تعویض گردد. لطفا بفرمایید، قطعه یدکی با کیفیت را از کجا می توانم تهیه کنم؟

در ضمن چه نوع میکروفن هایی بهش میخوره؟ فقط سایزی مثل هم باشن مناسب هستش یا فاکتور دیگه ای هم باید توجه کنم. اصلا باید به فروشنده بگم چی میخوام؟ اگه بشه یه مقدار توضیح مختصر بدید ممنون میشم.
با تشکر فراوان

آخرین ویرایش:

hadi_mansour

کاربر
2014-12-11
2
0
سلام دوستان گرامی

بنده یک مدل تلفن پاناسونیک tgh262 دارم. به علت زمین خوردن، میکروفن آن از پایه قطع شده و باید تعویض گردد. لطفا بفرمایید، قطعه یدکی با کیفیت را از کجا می توانم تهیه کنم؟

در ضمن چه نوع میکروفن هایی بهش میخوره؟ فقط سایزی مثل هم باشن مناسب هستش یا فاکتور دیگه ای هم باید توجه کنم. اصلا باید به فروشنده بگم چی میخوام؟ اگه بشه یه مقدار توضیح مختصر بدید ممنون میشم.
با تشکر فراوان

با سلام مجدد.
دیروز رفتم پاساژ امجد، میکروفن خازنی گرفتم. به لحاظ ظاهری دقیقاً شبیه همونی که مشکل پیدا کرده بود. خریدم دونه ای 1000 تومن.
اومدم خونه، دل رو زدم به دریا و عوض کردم میکرفون رو. مشکلی پیش نیامد و کار کرد. کیفیت صدا هم من تفاوتی احساس نکردم با اون یکی گوشی. میزان صدا هم فرقی نداشت.
در ضمن مدل تلفن Panasonic TGH262 بود.

حالا در مورد اینکه کار درستی انجام دادم یا نه دیگه نمیدونم. اساتید اگه تایید بفرمایند خیلی ممنون میشم.
با تشکر فراوان

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,710
نگران نباش ، تازه میکروفن را هم کمی گران خریدید .
وقتی جنسی را خریداری میکنید از فروشنده فاکتور بگیرید تا اطمینان دهد جنس ژاپنی یا چینی خوب باشد .

بالا