آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

فایل ایپرام برد های کولر گازی

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499

پیوست‌ها

• 167.7 کیلوبایت بازدیدها: 3,051
  • 172.4 کیلوبایت بازدیدها: 3,026

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
دوست عزیز بحث ما مقدار حجم ای سی ایپرام نیست بلکه ارزش اطلاعات وراه اندازی کار همکاران است موارد زیادی داشتیم که همکاری برد برای تعمییر اورده وبه علت نصب غلط ویا نوسانات برق ایپرام پریده وبا کپی برداری از قبل وپروگرام کردن ان مشکلش حل شده ایا برای مصرف کننده ارزش یک تشکر خشک وخالی را ندارد؟!!
میشه بفرمایید این محتوای مخفی چی بود با 111byte حجم؟ من که چیزی ندیدم

آخرین ویرایش:

sami2

کاربر
2013-01-08
55
181
قصد جسارت یا توهین ندارم فقط میخوام از کسانی که وقت میزارن و راهنمایی میکنن تشکر بشه و باعث نشه که پشیمون بشن
محتویات شامل یک فایل با پسوند BIN بود که توسط WINRAR باز میشه و داخلش برنامه آی سی این مدل برد هست که باعث میشه مثل یه مغز دستگاه رو کنترول کنه

تشکر میکردی بعد یه توضیحم میخواستی
من تشکر میکنم

3320119

کاربر vip
کاربر
2007-04-22
185
480

سلام بچه ها .من تعمیرکار لوازم برقی خانگی کوچکم .یه چیزی رو که واسم جالب بوده وتجربه بمن نشان داده اینکه درمورد بردهای الکترونیک انواع دستگاههای مختلف هربردی که قطعاتش مرتب ومنظم ومونتاژ اون تمیز وفاقد هرگونه قلع مردگی ولحیم سردی واز سیم های تک رشته ای کمتر استفاده شده ویا اصلا استفاده شده وکل برد توسط سوکت سیم به شبکه دستگاه وصل میشه خرابی اون کمتره حتی بردهای چینی که امروزه بازار رو قبضه کرده وهمیشه بردهای باسیم کشی پرت وپلا ونامنظم نشانگر ضعف مونتاژ وبیکفیت بودن اونه .واما ارزوم اینکه کاش ما هم به اندازه این چین قابلیت مونتاژ وساخت بردهای الکترونیکی رو داشتیم که مجبور نباشیم این اشغالها رو بخریم وبدیم هموطنای عزیزویا خودمون استفاده کنیم . به امید اون روز

aminomon

کاربر
2013-06-28
1
6
سلام عرض سلام خسته نباشید میشه برد پاناسونیک 36000 رو هم بذارید یا راهنمایی کنید مشکلم حل شه. کمپرسور عوض کردم حالا خوشحال که روشن شده تازه دیدم بازم رفت رو تایمر برد رو باز کردم پشت برد سه نقطه قهوه ای بود حالا اگه نقشه برد رو داشته باشم شاید بتونم کاری کنم

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,983
اصفهان
با عرض سلام

دامپ ، ایپرام اسپلیت اوجنرال 24000

پیوست‌ها