آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل عجیب روشن شدن مادربرد با وصل پاور

تشکر از شما دوست گرامی من وقتی که ای سی رو برمیدارم کلا برق که وصل میشه مشکل برطرف میشه یعنی روشن نمیشه اما من این ای سی رو ندارم که تعویض کنم این مشکل هم از سر پاور بود اول مین سالم بود اما وقتی یه پاور خریدم و انداختم نمیدونم چرا ایجوری شد حالا ایا ای سی هست که با همین ای سی یکی باشه یا من کجا باید تهیه کنم

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
این آی سی را باید از پاساژ امجد تهیه کنید اگر آنجا نداشتند باید به مراکز تعمیزات مادربرد بروید تا از برد اوراقی تهیه کنید
موفق باشید

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
معمولا آی سی های مادربرد تو سایت پیدا نمیشه . بهتره تو شهر خودتون به مراکز سخت افزار مراجعه فرمایید
موفق باشید

Untvitled-1.jpg
بفرمایید دوست گرامی اگر باشه واقعا ممنون میشم چون اینجا پیدا نمیشه درضمن من یه دونه دیگه انداختم مشکل خود به خود روشن شدن حل شد اما چون با اون ای سی یکی نبود بالا نمیامد

iranvich63

کاربر
2012-03-24
321
2,081
مشاهده فایل‌پیوست 52724
بفرمایید دوست گرامی اگر باشه واقعا ممنون میشم چون اینجا پیدا نمیشه درضمن من یه دونه دیگه انداختم مشکل خود به خود روشن شدن حل شد اما چون با اون ای سی یکی نبود بالا نمیامد

سلام دوست گرامی
مطمئن هستید که ایراد دیگری مادربردتون نداره؟
ممکنه آی سی جدید رو هم بگیرید و بندازید و بخاطر ایراد مادربردتون دوباره اون رو هم بسوزونید.من ممکنه این آی سی رو داشته باشم ولی برای شما انجام اینکار یک ریسک محسوب میشه.

بالا