آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خاموشی dell 5110

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Ebadiyan

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-08-11
494
1,948
سلام یک دستگاه 5110 برام اوردن که کاملا خاموشه برق وارد دستگاه میشه چون به دکمه پاورش 3 ولت برق میرسه ..طرف گفته که با گذاشتن تو شارژ پس از یک ساعت و سعی مجدد برای استفاده دیگه روشن نشده ... کسی هست نظر بد ه؟؟

hamsafar00

کاربر
2012-05-27
79
427
همراه با خود آداپتور روشن میشه !؟
اگه نه اول ببین خروجی فیش آداپتور همون ولتاژی که روش نوشته رو داره یا نه !؟

باطری رو با یه باطری مطمئن جایگزین کردی ببینی روشن میشه یا نه !؟ اگه روشن شد که معلومه باطری مشکل پیدا کرده و البته حالت عادی هم تقریبا اگه بدون باطری روشن شد میشه گفت مشکل از باطری هست .

در آخر قسمت مدار شارژ روی خود برد رو کنترل کن ، معمولا یه سری سلف با مقاومت فیوزینگ هست که بهتره تست کنی و . . .

arashrex

کاربر
2009-09-29
5
6
این یه باگه که تو اآی سی بایوسشه
من چند مورد اینطوری داشتم
باید درش بیاری و پراگش کنی اگه فایلای bin & rom شونو خواستی من دارم بگو تا بسندم

hirad.sabet

کاربر
2012-05-23
114
567
دوست من من فایل رامش رو دارم اما بهش شک دارم اگه امکان داره برم ارسال کن ! ممنون !

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
551
1,137
خوزستان-
سلام..آیا این مدل لپ تاپ تک بایوسه؟؟؟و سول بعدی اینه که برای پروگرام آی سی بایوس توسط پروگرامر tnm باید فایل بایوس چه پسوندی داشته باشه؟؟

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
همکاران گرامی
لطفا برای مشکلات و سوالاتتون تاپیک جداگانه ایجاد کنید و از تاپیک دیگر دوستان استفاده نکنید تا هم نظم تاپیک ها بهم نخوره و هم در صورت حذف تاپیک های رها شده چند سال قبل ،سوال شما هم حذف نشه و همچنین اگه به نتیجه ای رسیدید باعث سردرگمی در جستجوهای بعدی نشه

با تشکر

radinpart_ir

کاربر
2015-06-03
1
0
این مورد را امتحان کنید شاید مشکل حل شود.
باطری را از دستگاه خارج کنید و سپس آنرا روشن کنید ، اگر روشن نشد حدود 1 الی 2 دقیقه کلید پاور را فشار دهید و نگه دارید و سپس آداپتور را وصل کرده و روشن کنید و اگر باز هم مشکل وجود داشت ، بایستی مادربرد عیب یابی شود .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا