آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مودم خود به خود دیسکانکت میشود، علت چیست؟

Nik andish

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-27
1,262
13,134
Hamedan
بادرود.یه کامپیوتر وقتی به اینترنت کانکت میشم یه دقیقه بعد یه صدامثل صدای رله(تیک)ازتوی سیستم (شایدمودم)درمیاد ودیسکانکت میشه .یوزرهای دیگه روامتحان کردم نشد ویندوزعوض کردم نشدمودم روRemove کردم دوباره نصب کردم بازنشدازمودمه نیست؟شمامیگین علت چیه؟باسپاس

mster0072000

کاربر vip
vip
کاربر
پاسخ : شما میگین علت چیه؟

1 - خط تلفن (با یک خط دیگه تست کنید)
2- یک سیم ارت به سیستمتون متصل کنید
3- با اشتراک از ای اس پس دیگه متصل بشید
4- خود مودم رو تعویض کنید
5-گوشی های دیگه که توی خط دارید رو از خط خارج کنید (تداخل)

6-احتمال ویروس هم هست (انتی ویروس آپدیت باشد)

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
عنوان اصلاح شد لطفا عنوان صجیج انتخاب کنید.
دوستمون راهنماییهای خوبی کردند.
از دایل آپ استفاده میکنید؟
احتمال ویروس در درجه اول میدم. حتی ویندوز رو اگر عوض کنید و ویروس در درایوهای دیگه باشه راحت بر میگرده. حتما با یک آنتی ویروس آپدیت اسکن کنید اگر ویروس پیدا کرد بعد از پاک کردن ویروس تست کنید اگر هنوز خراب بود ویندوز رو حالا دوباره نصب کنید و درایوی که ویندوز روش نصب میشه فرمت کنید بعد از بالا آمدن هم قبل از هر کاری اینترنت رو تست کنید. (سعی کنید وارد درایوهای دیگه قبل از تست نشید)

اگر خط شما هم نویز داشته باشه ممکنه این مشکل پیش بیاد. خلاصه خیلی موارد میتونه باشه باید همه رو تست کنید

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,512
شوش شهر دانیال نبی (ع)
دوست عزيز اول بايد كيس را سرويس نماييد و اسلت ها را خالي كرده و داخل اسلت ها را هم بشوييد و به احتمال قوي مشكل نشما حل شود اما اگر جواب نداد دنبال يك مودم ديگر باشيد.
يادمه يك بار يك ويروس داشتم كه هي ديسكانكت ميكرد.

آخرین ویرایش:

ajamin.ali

کاربر
2010-06-07
95
240
دوست عزیز اگر پشت خطی تلفن شما فعال باشد این مشکل بروز می کند من چندین مورد به این شکل داشته ام

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام من هم یکبار چنین مشکلی داشتم که COM مودم را تغییر دادم چون مودم از اسلات خودش جابجا کرده بودم وIRQها تداخل پیدا کرده ومودم درست کار نمی کرد شما یک کوری از مودم بگیر وبایوس هم پراگ یا آپدیت کن موفق باشید

بالا