آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: کنده شدن پایه های سوکت ال چی ای روی برد

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
باسلام می خواستم یک سوکت ال ی ای تعویض کنم که پایه های آخر زیر سوکت که به مین وصل می شد فکر کنم کنده شده آیا راهی برای تعمیر هست اصلا تعمیر میشه یا نه ممنونم میشم راهنماییم کنید باتشکر

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
باسلام می خواستم یک سوکت ال ی ای تعویض کنم که پایه های آخر زیر سوکت که به مین وصل می شد فکر کنم کنده شده آیا راهی برای تعمیر هست اصلا تعمیر میشه یا نه ممنونم میشم راهنماییم کنید باتشکر
باسلام خواهشا جواب بدید نیاز شدید به راهنمایی درام ممنون

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
من چندین مورد پیش اومده که یک یا دوتا از پایه ها خراب شده با یه روش ابتکاری درست کرده ام
ولی در صورت درست نشدن خود زیف را باید کامل عوضش کنی

hirad.sabet

کاربر
2012-05-23
114
567
من می گم سعی کن درستش کنی ! اما هم زیر لوپ باید این کارو انجام بدی هم نوک هویه نازک داشته باشی هم دستت نلرزه و از همه مهمتر صبور باشی ! اگه هر کدوم از اینارو نداری زیف و عوض کن !

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
من می گم سعی کن درستش کنی ! اما هم زیر لوپ باید این کارو انجام بدی هم نوک هویه نازک داشته باشی هم دستت نلرزه و از همه مهمتر صبور باشی ! اگه هر کدوم از اینارو نداری زیف و عوض کن !
باسلام من می خواستم همون زیف رو عوض کنم که پایه یا جاهیی که روی مادربرد به زیف وصل میشه کنده شده می خواستم بدونم راهی برای تعمیر هستش یا نه با تشکر

hamsafar00

کاربر
2012-05-27
79
427
دوستان من یه مادربرد دارم که سوکتش همونطور که تو تصویر می بینین پایه هاش آسیب دیده ، چه جوری باید تعویض کرد !!؟ واسه تعویض فقط باید همون قسمت مشکی وسط رو (نمی دونم منظورتون از زیف همین قسمت مشکی وسط هست یا نه کل سوکت !! ) عوض کنم !!؟ خیلی ممنون میشم اگه یه مختصر توضیح بدین که چه جوری باید اینکارو انجام بدم ، سپاس از راهنماییتون

پیوست‌ها

• 40.6 کیلوبایت بازدیدها: 93

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
این ابتکاری که استاد عباس پور میگن چی هست