آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

یکپارچه سازی حافظه داخلی موبایل

sm_eshraghi

کاربر
2012-05-25
3
8
سلام.من سامسونگ C3322 دارم. می خوام روی اون،چند تا نرم افزار نصب کنم ولی چون اون قسمتی از حافظه که به این کار اختصاص داره،کم هست، نمی تونم 2 یا 3 تا نرم افزار بیشتر نصب کنم.لطقا راهبمایی کتید چطور می تونم نرم اقزار ها رو روی مموری نصب کنم و یا چطور می تونم از بقیه حافظه داخلی موبایل برای نصب نرم افزار استفاده کنم؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
البته من با مدل شما کار نکردم ولی با سامسونگهای زیادی کار کردم. ببینید مدلهای جدید که آندروئید شدن دیگه مشکلی ندارند. ولی مدلهای قدیمی که فقط جاوا هستند همشون یک حافظه محدود برای نصب برنامه دارند حتی اگر شما حافظه زیادی هم روی گوش و هم روی مموری کار تداشته باشید.
کاری نمیتونید بکنید متاسفانه. اما میدونم این حافظه معمولا بین 5 تا 10 مگ در گوشیهای قدیمی بود که بیشتر از 2 یا 3 برنامه هست و معمولا چندین برنامه جا میگیره. مگه اینکه بازیهای خیلی سنگین نصب کنید که این مدل ها توانایی اجرای اونها رو ندارند.
کلا برنامه های جاوا حجمی زیاد نمیگیرن. خودش بهتون میگه چقدر حافظه اختصاص داده به این کار. چقدر نوشته؟

sm_eshraghi

کاربر
2012-05-25
3
8
ممنونم از جوابتون.
من فقط یک تقویم و یک دیکشنری نصب کردم ولی از 6MB حافظه داخلی ، فقط 500KB خالی مونده. البته نرم افزارهایی مثل facebook, gtalk و چند تا نرم افزار دیگه بصورت default روی موبایل نصب شده که پاک نمی شه. چطور می تونم اونا رو پاک کنم که یکم فضا خالی بشه؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
اونها رو اینجوری نمیشه پاک کرد و فضایی هم نمیگیرن بهتره دستشون نزنید. ولی همون دیکشنری احتمالا بیشتر فضای شما رو گرفتن. کاری نمیشه کرد دیگه مدلهای قدیمی همینجورین فضاشون کمه

بالا