آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوالات خود را در مورد تابلو روان های ایرانی در این تایپیک مطرح کنید

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
در برد کنترل اصلی یک عدد ای سی هست که معولا با این شما شروع می شود atmgega32 این ای سی از همه ای سی ها بزرگتر است

ali_bahman66

کاربر
2011-02-25
8
13
با سلام خدمت اساتید محترم، یه تابلو 32*96 دارم که بدون مشکل داشت کار میکرد، اومدم برنامه شو عوض کنم با فلش دیدم نمیگیره، هرکاری کردم بازم همون متن قبلی رو نشون میداد، با کابل سعی کردم بهش برنامه بدم که نرم افزار HD2012 پیغام خطای Module Mismatch رو داد و از اون به بعد دیگه تابلو هیچی رو نشون نمیده، هیچکدوم از ال ای دی ها روشن نمیشن، مادربرد خودش HD-Q3 هست که عکسشو ضمیمه کردم، با برد HD-A40 هم تست کردم فرقی نکرد، با یه پاور نو هم تست کردم همینطور بود، نمیدونم کجارو اشتباه کردم، هرکار میکنم برنامه نمیگیره، ممنون میشم راهنماییم کنین. با تشکر

مهندسین و اساتید عزیز، هیچکس نظری در مورد این تابلو نداره؟ کسی نمیدونه تست ماژولها به چه صورته که حداقل مطمئن شم ایراد از ماژول نیست؟

asd gegar

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-04
811
2,441
اهواز
در برد کنترل اصلی یک عدد ای سی هست که معولا با این شما شروع می شود atmgega32 این ای سی از همه ای سی ها بزرگتر است

سلام

آقا داریوش این آی سی در برد نیست
برد این مدل قدیمی هست

فرمودین سراغ میگیرم از شرکت خبری نشد؟؟؟؟

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
سلام

آقا داریوش این آی سی در برد نیست
برد این مدل قدیمی هست

فرمودین سراغ میگیرم از شرکت خبری نشد؟؟؟؟

سلام
عکس واضح از مادر بردش بزارید ضمن اینکه شماره ای سی ها رو مشخص باشند.

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
مهندسین و اساتید عزیز، هیچکس نظری در مورد این تابلو نداره؟ کسی نمیدونه تست ماژولها به چه صورته که حداقل مطمئن شم ایراد از ماژول نیست؟

سلام دوست عزیز
کابل فلت را از مادر برد جدا کنید سپس برنامه بدهید . ولتاژ مین را چک کنید حتما ولتاژ مورد نیاز برد که احتمالا
5 ولت باشد را داشته باشد.
اگر برنامه نگرفت از کامپیوتر دیگری که ویروسیاب داشته باشد استفاده کنید.

shahabtam

کاربر vip
کاربر
2012-07-15
21
55
دوستان یه مشکل دیووانه کننده واسم پیش اومده...

یه تابلو 32*96 ساختم و از برد A40 استفاده میکنم ولی وقتی تابلو رو روشن میکنم فقط 3 تا ماژول بالایی به درستی کار میکند و 3 تا ماژول پایینی فقط روشن هستن و اصلا تغییر نمیکنن...

دیگه نمیدونم چیکار کنم...

لطفا کمک کنید که چرا 3 تای بالایی به خوبی کار میکنه ولی 3 تای پایینی روشن هستن ولی هیچ حرکتی نمیکنن....

moshkelp

کاربر
2015-05-08
7
21
با سلام
همینطور که شما بهتر از من میدونید هر ماژول یه ورودی داره و یه خروجی
از مادربورد با یه فلت به یکی از ماژولها میشه فرمان داد و از خروجی اون با یه فلت دیگه به ورودی ماژول بعدی وصل کرد
حالا ماژول اول که تست خودشو به درستی انجام داد میشه رفت سراغ بعدی و الی آخر
هر کدوم که جواب نداد بزارین کنار برای آخر کار فعلا اونایی که سالم هستن رو سری کنین
فقط به سرف اینکه کار میکنه اکتفا نکنین باید خروجی هم بده که ماژول بعدی رو بتونه روشن کنه
در آخر اونایی که روشن نمیشن یا ناقص روشن میشن رو تست کنین
1-تست جابجا کردن کابل فلت
2-تست جابجا کردن ورودی و خروجی ماژول
3-تست فیش تغذیه ماژول معیوب
4-تست لحیم سردی :با هویه تمام برد رو تجدید لحیم کنین
5-تست لحیم سردی پایه های آی سی ها
6-تعویض آی سی در صورت لزوم و شک به خرابی اون
7-بعضی اوقات شستن بورد با اسپری خشک هم جواب میده

این مواردی هست که به ذهن من میرسید ولی سرورانی که تجربه بیشتری دارن میتونن من و دوستان دیگه رو راهنمایی کنن

ba.davood

کاربر
2011-06-01
236
1,118
سلام دوستان نیاز به فایل فلش روی برد HD-Q3 با شماره آی سی 25QH16 هشت پایه دارم لطفا اگر مقدوره در سایت قرار دهید ممنون

tramedil

کاربر
2015-10-07
1
3
پاسخ : رد: سوالات خود را در مورد تابلو روان های ایرانی در این تایپیک مطرح کنید

سلام دوستان بنده تبالو روان میبندم با برد ls4برای یه شرکت بیمه میخوام ارم شرکتشونو در بیارم اگه میشه کمکم کنید چیکار کنم

habib1370

کاربر
2010-10-05
2
5
سلام

من یه ال ای دی روان گرفتم که رم خوره و داخل رم یه فایل به اسم config.prs هست
متن هایی هم که روش زخیره شدن همشون فرمتشون .prs هست
برنامشو ندارم شما میتونید در این باره کمکم کنید?
یکی بهم گفت با سویچ مکس .ولی نتونستم با این فایل کار کنم

بالا