آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوالات خود را در مورد تابلو روان های ایرانی در این تایپیک مطرح کنید

ali_bahman66

کاربر
2011-02-25
8
13
با سلام خدمت اساتید محترم، یه تابلو 32*96 دارم که بدون مشکل داشت کار میکرد، اومدم برنامه شو عوض کنم با فلش دیدم نمیگیره، هرکاری کردم بازم همون متن قبلی رو نشون میداد، با کابل سعی کردم بهش برنامه بدم که نرم افزار HD2012 پیغام خطای Module Mismatch رو داد و از اون به بعد دیگه تابلو هیچی رو نشون نمیده، هیچکدوم از ال ای دی ها روشن نمیشن، مادربرد خودش HD-Q3 هست که عکسشو ضمیمه کردم، با برد HD-A40 هم تست کردم فرقی نکرد، با یه پاور نو هم تست کردم همینطور بود، نمیدونم کجارو اشتباه کردم، هرکار میکنم برنامه نمیگیره، ممنون میشم راهنماییم کنین. با تشکر
4b110fd71d8eb5f105ff4503bea79766a1fdef84.jpg

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
سلام
یک نگاه کن ببین سیم دیتا منظورم کابل فلت است درست وصل کردید برعکس کن ببین درست می شود با برد a40 تست کن قبل از تست یک برنامه ساده به برد بدهید و با دکمه تست را فشار بدهید ببین کار می کند بهتراست فقط با یک ماژول تست بزنید

ali_bahman66

کاربر
2011-02-25
8
13
فلت رو هم برعکس زدم که چندتا ال ای دی روشن میشه که معلومه اشتباست، دکمه تست مادربرد خودش که هیچ عکس العملی نشون نمیده، با برد A40 تست گرفتم ولی همکارم که کارش همینه گفت تست رو درست نشون نمیده، خطهایی که باید افقی نشون بده رو عمودی یا مورب نشون میده، من که خودم نمیدونم چجوری باید نشون بده ولی اون میگفت که داره اشتباه نشون میده، کسی نمیدونه پیغام Module Mismatch که موقع برنامه دادن با کابل نشون میده منظورش چیه؟ آخه تنظیمات نرم افزار رو همونطور که قبلا برنامه دادم بهش انجام میدم ولی بازم برنامه نمیگیره.

asd gegar

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-04
811
2,441
اهواز
سلام

آداپتور مورد نیاز برا روشن شدن یه تابلو روان یک متر 50سانتی در 40 سانتی 5 ولت و چند آمپره؟؟؟؟؟

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
فلت رو هم برعکس زدم که چندتا ال ای دی روشن میشه که معلومه اشتباست، دکمه تست مادربرد خودش که هیچ عکس العملی نشون نمیده، با برد A40 تست گرفتم ولی همکارم که کارش همینه گفت تست رو درست نشون نمیده، خطهایی که باید افقی نشون بده رو عمودی یا مورب نشون میده، من که خودم نمیدونم چجوری باید نشون بده ولی اون میگفت که داره اشتباه نشون میده، کسی نمیدونه پیغام Module Mismatch که موقع برنامه دادن با کابل نشون میده منظورش چیه؟ آخه تنظیمات نرم افزار رو همونطور که قبلا برنامه دادم بهش انجام میدم ولی بازم برنامه نمیگیره.
خوب اگر با دکمه تست ماژول روشن شد مشکل حل شما نرم افزار را روی برد کنترل a40 تغییر دهید ویک برنامه ارسال کنید به برد کنترل نتیجه را اعلام کنید اگر خواستید بفرماید تا من برای شما ارسال کنم و تست کنید

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
سلام

آداپتور مورد نیاز برا روشن شدن یه تابلو روان یک متر 50سانتی در 40 سانتی 12 ولت و چند آمپره؟؟؟؟؟
اگر تابلو روان از ماژول استفاده شد است ما چنین اندازهای ندارم ولی اگر تابلو روان قدیمی است لطفا یک عکس قرار دهید تا بهترراهنمای کنم
160*32
چون اندازه هر ماژول 32*16
تابلو روان با 5 ولت کار می کند
وبرای هر7 عدد ماژول یک عددپاور40 امپر نیاز دارد

آخرین ویرایش:

asd gegar

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-04
811
2,441
اهواز
سلام

این تابلو خاموشه
کامل سرویسش کردم
باتریش رو هم عوض کردم
با پاور 10 آمپر جدید هم تستش کردم
روشن نشد
ابعادش هم 147*30 سانتی میباشد
پاور مورد نیازش باد چند آمپری باشه؟؟؟؟؟

پیوست‌ها

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
سلام
برای این تابلو 5ولت10 آمپر کافی است ایا شما روی برد کنترل چراغ led دارید و روشن می شود کریستال را هم تعویض کنید نگاه کنید ببینید برد کنترل با کدام atmega میکند

asd gegar

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-04
811
2,441
اهواز
سلام

دوست عزیز هیچ چیزی روشن نمیشه
کریستال هم عوض شد