آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوالات خود را در مورد تابلو روان های ایرانی در این تایپیک مطرح کنید

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
سلام
ذوست گرامی من عکس های تابلوروان شما را دیدم تابلو شما ایرانی است و قدیمی است تابلو روان در عرض 1 سال پشرفته کرد است و از ماژول چینی استفاده میشود
تابلو شما نسبت به تابلوهای چینی عمر بیشتری دارد
شما دوست گرامی بهتر است با شرکتی که تابلو را از آن جا خرید کنند میتوانید نرم افزار مخصوص تابلو را از انجا در خواست کنند

mehran.gh

کاربر
2012-02-25
33
82

این تابلو مال لایت صنعته
احتمالا راه انداز این شرکت رو داشته باشم .
اگه پاک نشده باشه!!!

فرمایش شما کاملا صحیحه.من نخواستم اسم شرکت رو بگم.تابلو مال لایت صنعته.اگه به این سوال بنده هم پاسخ بدید بسیار ممنون میشم.واقعا ارزش ریالی این تابلو الان این قدر پایین اومده؟آخه تابلو ساز میگفت ارزش این تابلو دویست،سیصد تومان بیشتر نیست.میخواستم بدونم واقعا دست دوم اون الان به این قیمته؟با سپاس فراوان..

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,098
74,085
48
ایران
فرمایش شما کاملا صحیحه.من نخواستم اسم شرکت رو بگم.تابلو مال لایت صنعته.اگه به این سوال بنده هم پاسخ بدید بسیار ممنون میشم.واقعا ارزش ریالی این تابلو الان این قدر پایین اومده؟آخه تابلو ساز میگفت ارزش این تابلو دویست،سیصد تومان بیشتر نیست.میخواستم بدونم واقعا دست دوم اون الان به این قیمته؟با سپاس فراوان..

والا چی بگم ممکنه نور ال ای دی ها کم شده باشه !
اگه مادر بردش خراب باشه میشه تهیه کرد !
الان تابلو های چینی 140 در 40 کلا در میاد 600 الی 700 تومن ببین میصرفه.

mehran.gh

کاربر
2012-02-25
33
82

[/QUOTEضمن تشکر مجدد..مشکل فنی نداره.همه چیزش سالمه.حتی نورش هم از تابلوهای موجود در بازار بیشتره.فقط الان سی دیش گم شده واین که میخواستم قیمتش رو بدونم.باز هم ممنون.

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,098
74,085
48
ایران

[/QUOTEضمن تشکر مجدد..مشکل فنی نداره.همه چیزش سالمه.حتی نورش هم از تابلوهای موجود در بازار بیشتره.فقط الان سی دیش گم شده واین که میخواستم قیمتش رو بدونم.باز هم ممنون.

قیمت تابلو رو نمی دونم .دست دومه هیچ نظری نمیشه داد.

Prid

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-01
308
814
پاسخ : رد: سوالات خود را در مورد تابلو روان های ایرانی در این تایپیک مطرح کنید

با عرض سلام خدمت اساتید محترم
یک تابلو روان نشان گر تاریخ و زمان بانک نزد من اوردن که تنظیم مجدد ساعت وتاریخ رو بلد نبودن باز کردم باطری بکاپ 3/6 ولتی باد کرده بود و سیمش قطع شده بود
تعویض کردم وچند تا کیبرد مارک مختلف تست کردم اما فقط با زدن دکمه f4 کلمه ویرایش روی صفحه نمایش داده میشه و نمیشه تنظیم کرد لطفا راهنمایی بفرمایید 20140418_202051.jpg

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
304
great iran
با سلام و خسته نباشد.بنده یه تابلو روان دستمه که روشن نمیشد که با تعویض خازن های معیوب در قسمت خروجی بورد حل شد و به خوبی کار میکند. ولی الان مشکلی که دارم اینه که به کامبیوتر وصل نمیشه و کارهایی که انجام دادم برسی سیم رابط که سالم هست و چک کردن نداشتن قطعی تا از سر کابل تا داخل بورد که اونهم درسته ـ تعویض آیسی به شماره فنی max232 ـ تجدید لحیم بایه های قطعات ـ شستشوی بورد با تینر. تست تمام قطعات قابل تست با اهمتر.
و سوال دیگه ای که دارم ـ یک اوبتی کوبلر به شماره فنی p521 هم کنار ال ای دی SW قرار دارد چون تو بازار نبود نتونستم جایگزین کنم و سوال اینه که این قطعه نقشی در ارتباط با رایانه دارد؟ چون اولین تجربه ام در مورد تابلو روان هست و نیازمند تجارب و علم دوستان هستم.

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
سلام دوست گرامی اول باید با نرم افزار خود تابلو روان استفاده کنید دوم درمورد پورت یک عدد عکس می گذارم که قسمت پورت باید اینطوری باشد شما بهتر یک عکس از پشت ای سی mx232 بگذار تا بهتر راهنمای کنم comport.jpg

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
304
great iran
با سلام و با تشکر از توجه و وقتی که می گذارید.شرمنده یکم دیر شد چون تمام وقت کار میکنم نمی تونم به اینترنت بیام. بنده برای اتصال از خود نرم افزار تابلو استفاده میکنم که تابلو رو شناسایی نمیکنه. و در مورد سوکت هم اتصالها درسته و با اهمتر چک کردم. و در مورد آیسی چون شرکت اعداد تمام آی سی ها رو باک کرده قابل خوندن نیستند و بنده هم طبق اطلاعات قبلی و مطالعه نقشه ها و مدارات تابلو روان از این ایسی استفاده کردم که نتیجه ای حاصل نشد.و در

بالا