آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوالات خود را در مورد تابلو روان های ایرانی در این تایپیک مطرح کنید

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
با سلام و خسته نباشید .تابلوی روان با led 8*26 با کیبرد از کتاب(مجموعه مدار برای جوانان جلد 5) ساختم. اما متاسفانه ای سی میکرو را برنامه ان را با کد هکز در کتاب نوشته ان که هی چیز از برنامه ان نمیفهمم .اگه میشه برنامه میکرو و توضیحاتی در مورد ان را بیان کنید

کسی نیست راهنمایی کنه
دوست عزیز
هیچ اطلاعاتی در مورد تابلو روان جناب بخت اور نداریم شما می تونید با ایشون تماس بگیرید . یا قسمت های کتاب که مربوط به تابلو میشه را در آپلود سنتری بذارید و لینک بدید تا بررسی بشه.

h.asadi987

کاربر
2013-01-27
159
645
خراسان رضوی
سلام
من می خوام یه تابلو روان بسازم
میدونم که ماژولار چینی هستش و سی پی یو های چینی هم هست
برای متراژ 135 سانت طول - 40 عرض چنتا ماژول و چه سی پی یو یی پیشنهاد میکنید
نمیخوام زیاد هزینه کنم اگه ممکنه راهنماییم کنید که
از کجا میتونم تهیه کنم من تو شهرستانم و کسی اینجا لوازم تابلو های ال ای دی نمیفروشه

منم دقیقا همین کارو میخوام بکنم یکی کمک کنه لطفا
با تشکر

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
با سلام تابلو روان تک رنگ قرمز بامین وماژول چینی مدل2014hdدارم به طول 100در32که حروفرادوبار تکرار میکند باسپاس

سلام
احتمالا فایل ایپرام مین یا حافظه داخلی cpu مشکل داره . با مین سالم تست کنید.

mehran.gh

کاربر
2012-02-25
33
82
با سلام
اساتید محترم نمیدونم سوال خودم رو در جای صحیح مطرح کردم یا خیر؟اما موضوع این هست که بنده حدود یک سال پیش از یک شرکت در تهران یک تابلو ال ای دی روان به ابعاد 1/5 در 0/5 متر خریداری کردم.قیمت تابلو یک میلیون وسیصدو پنجاه هزار تومان برای بنده تموم شد.چون با قوانین سایت مغایرت داره اسم شرکت سازنده رو نمیشه بیان کرد.یک سی دی آموزشی و نرم افزار swish همراه تابلو بود.الان من سی دی همراه تابلو رو گم کردم ووقتی به یکی از تابلو سازها مراجعه کردم گفت که مبلغ 200 هزارتومن برای طراحی این تابلو میگیره وحرفهایی از این قبیل که این تابلوها قدیمی هست وکارایی نداره و الان هم قیمت وارزشی نداره.حالا سوال من اینه که واقعا چنین موضوعی صحت داره واصلا این تابلو ارزش هزینه کردن داره یا خیر؟قبلا از پاسخگویی اساتید سپاسگزارم.ببخشید پستم طولانی شد.

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
با سلام
اساتید محترم نمیدونم سوال خودم رو در جای صحیح مطرح کردم یا خیر؟اما موضوع این هست که بنده حدود یک سال پیش از یک شرکت در تهران یک تابلو ال ای دی روان به ابعاد 1/5 در 0/5 متر خریداری کردم.قیمت تابلو یک میلیون وسیصدو پنجاه هزار تومان برای بنده تموم شد.چون با قوانین سایت مغایرت داره اسم شرکت سازنده رو نمیشه بیان کرد.یک سی دی آموزشی و نرم افزار swish همراه تابلو بود.الان من سی دی همراه تابلو رو گم کردم ووقتی به یکی از تابلو سازها مراجعه کردم گفت که مبلغ 200 هزارتومن برای طراحی این تابلو میگیره وحرفهایی از این قبیل که این تابلوها قدیمی هست وکارایی نداره و الان هم قیمت وارزشی نداره.حالا سوال من اینه که واقعا چنین موضوعی صحت داره واصلا این تابلو ارزش هزینه کردن داره یا خیر؟قبلا از پاسخگویی اساتید سپاسگزارم.ببخشید پستم طولانی شد.

سلام
دوست عزیز تصویری از تابلو رو آپدیت کنید تا بررسی بشه.!

mehran.gh

کاربر
2012-02-25
33
82

سلام
دوست عزیز تصویری از تابلو رو آپدیت کنید تا بررسی بشه.!

با سپاس از پاسخگویی شما استاد گرامی.تقدیم به شما.4عکس از قسمت قرارگیری ماژولها وپشت برد ومحل قرار گرفتن رم m2 آپلود کردم.با تشکر.

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
با سپاس از پاسخگویی شما استاد گرامی.تقدیم به شما.4عکس از قسمت قرارگیری ماژولها وپشت برد ومحل قرار گرفتن رم m2 آپلود کردم.با تشکر.

این تابلو مال لایت صنعته
احتمالا راه انداز این شرکت رو داشته باشم .
اگه پاک نشده باشه!!!

بالا