آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

حل شد - مشکل در تعویض میکروفون گوشی نوکیا 6303i

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

e.pedram

کاربر
2011-08-11
35
128
اصفهان
سلام دوستان من یه نوکیا 6303 دارم میکروفنش خراب بود منم خاستم عوضش کنم خلاصه با هیتر برش داشتم
IMG_0012.jpg اما نمیدونم کامل کنده شده یا نه این عکسش هست.و لطفا طریقه نصب میکروفن سالمو بگید.ممنون

hamid

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-02
29
48
اصفهان
پاسخ : میکروفن 6303i

سلام پایه زیری هنوز روی برد هست یکمی مایه فلکسی بزن بعد با هیتر از برد اصلی جدا کن عجله اصلا نکن سر هیتر را ثابت نکه ندار که برد را بسوزانی در صورتی که هیتر از نوع خوب هست با دمای 330در جه هیت بده برای قرار دادن میکرفن برد کامل تمیز کن میکرفن در جای خودش قرار بده اگر می خواهی از رو هیت بدی به اندازه خود میکرفن یک قطعه ورق فلزی ببر و با چسب دو طرفه بزن روی قطعه بعد هیت بده یا از زیر فقط سر هیتر را یک جا نکه ندار و کرما زیاد به میکرفن نرسه که خراب می شه

آخرین ویرایش:

tekno

کاربر
2008-04-17
99
318
پاسخ : میکروفن 6303i

بعد از برداشتن باقی مانده میکروفن محل پایه ها را بعد از سرد شدن با تینر شستشو بده بعد از خشک شدن تینر خمیر فلکسی بزن و میکروفن را سر جایش فیکس کن و نوک هیتر را در بیاور و بدون سری هیتر میکروفن را حرارت ملایم بده

abayan

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2012-10-14
297
1,122
کاشان
پاسخ : درخواست راهنمایی برای تعویض میکروفن میکروفون گوشی نوکیا مدل 6303i

سلام دوستان من یه نوکیا 6303 دارم میکروفنش خراب بود منم خاستم عوضش کنم خلاصه با هیتر برش داشتم
مشاهده فایل‌پیوست 50844 اما نمیدونم کامل کنده شده یا نه این عکسش هست.و لطفا طریقه نصب میکروفن سالمو بگید.ممنون
سلام با کسب اجازه از اساتید-نمی دونم میک رو نصب کردی یا نه اما اگه جواب نگرفتی باید بگم اینجوری که از تصویر پیداست مقاومت های 100 اهم بعلاوه خازن کنار میک رو از جاشون کندی تا این قطعات نباشند میک شما فعال نمیشه اونا با پای های میک سری شده اند ضمنا میک این گوشی دیجیتاله و به حرارت بالا خیلی حساسه میک جدید رو از گرون ترین مدلش تهیه کن وگر نه جواب نمیده سوراخ روی برد رو بپوشون و از زیر هیت بده !!

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
پاسخ : درخواست راهنمایی برای تعویض میکروفن میکروفون گوشی نوکیا مدل 6303i

دوست عزیز ممنون بابت گذاشتن این سولوشن اما این تاپیک مال 9 ماه پیش هست
سیم کشی بالا صحیح می باشد
موضوع بسته شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا