آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: چندتا هارد دارم که مشکلات مختلفی دارند میشه کمک کنید.

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
1: 4تا هارد مکستور 250و160گیگ دارم که روشن میشه ولی از آرم ویندوز بالاتر نمیره با سی دی بوت هیرنز هم چک کردم ولی ارور میدهد ؟
2: 2تا هارد وسترن دارم روشن نمی شوند؟
3: 1هارد وسترن دارم که روشن میشه ولی دیتکت نمی ده وصدای تلق تلق می ده بردش هم سالم هستش؟
4:برچسب بغل هارد وسترن 320گیگ کنده شده وتصویر نمی ده اگر هوا داخل هارد بره امکان داره که خراب بشه اگر خراب میشه کدام قسمتش عیب پیدا می کنه؟
5: 3تا هارد لپ تاپ دارم آی دی ای وساتا که تلق تلق می کنند چرا؟وتصویر هم نمی دهند؟
6:چطور میشه فریم ویر(firm ware) هارد ها را دانلود کردبصورت کامل اگر امکان داره؟
7: 1 هارد 80 ساتا دارم که یک بار باتینر شستشوش دادم خوب شد وویندوز بالا امد ولی سیستم را خاموش کردم دیگه بالا نیومدچرا؟
8: اگر آی سی درایور وآی سی پاور وآی سی بافر مشکل پیدا کنند چطور میشه تشخیص داد که عیب از کدام یک هستش ؟
9: طریقه ساخت کلین روم رابرام شرح بدیدبطور ساده؟وآیا میشه هارد بدون کلین روم جراحی وتعمیر کردواگر پلیت هاگرد وخاک بگیرند با چه ماده ای میشه شستشو داد؟
10:خش خش کردن هارد سی گیت 500وتصویر ندادن هارد50مکستورروشن میشه دیتکت هم میده توبایوس هستش ولی با هر نرم افزاری که چک کردم نشونش نداد؟
11: نرم افزار MHDDچه نرم افزاری هست میشه لینک بگذارید یا توضیح بدید.
12:5تا هارد مکستور2تا 2502تا160ویک هشتاد دارم که یک بار دیتکت مدهد ولی سیستم که ریستارت میشهدیگه دیتکت نمی ده چرا؟
ببخشید که سئوالاتم زیاد ه هرکس جواب بده انشاءالله هیچ وقت گرفتار نشه وموفق وسربلندباشه .باتشکر ازشما اساتید بزرگوار

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود خدمت شما
دوست عزیزم بیشتر از 90 درصد سوال های شما در بخش هارد توضیح و بررسی شده است شما اول تمام قسمت های بخش هارد را مطالعه بفرمایید اگر در مورد مطلب خاصی به نتیجه نرسیدید یا مطلب وجود نداشت میتوانید بیان کنید تا دوستان و همکاران در حد توان راهنمایی کنند
http://www.irantk.ir/f145/
موفق باشید

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
با درود خدمت شما
دوست عزیزم بیشتر از 90 درصد سوال های شما در بخش هارد توضیح و بررسی شده است شما اول تمام قسمت های بخش هارد را مطالعه بفرمایید اگر در مورد مطلب خاصی به نتیجه نرسیدید یا مطلب وجود نداشت میتوانید بیان کنید تا دوستان و همکاران در حد توان راهنمایی کنند
http://www.irantk.ir/f145/
موفق باشید

باسلام خدمت استاد عزیز آقای امجدی میشه لینکهاشون را برام بگذارید چون من هرچی می گردم پیدا نمی کنم ممنون میشم از لطفتون.باتشکر

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود
دوست خوبم شما باید تمام لینک های بخش هارد را مطالعه کنید تا به نتیجه خوبی برسید فقط کافیه چند ساعت وقت بزارید
حتما این کار را انجام دهید
موفق باشید

بالا