آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نحوه پیدا کردن پسورد بایوس لپ تاپ های "DELL" توسط سرویس تگ

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با سلام خدمت دوستان و استادان عزیز
اینم طبق قولی که دادم فایل را دانلود کنین ...........

اینم لینکی که توسط این روش تونستیم مشکل دوست عزیزمون رو حل کنیم

آموزش کار با برنامه به زبان فارسی (PDF) را آماده کردم و خود برنامه رو هم قرار دادم تا دوستان دیگه مشکلی نداشته باشند ......

فکر کنم دیگه جای هیچ سوالی نیست

یا علـــــــــــــــی

پیوست‌ها

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,703
iRanTK.iR

سلام

با تشکر از دوستان ، اين هم آموزش ويدئويي ........

ضمنا دقت کنيد ظاهرا اين برنامه فقط براي بدست آوردن پسورد روي هارد ديسک هست و براي پسورد بايوس نرم افزار ديگري دارد و ضمنا ظاهرا اين برنامه ها با تمام Service TAG ها سازگاري ندارد .

يا حق

پیوست‌ها

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با سلام
دوست عزیز شما محدودیت دانلودتان تموم شده .........
شاید بگید من مثلا 1 دونه فایل فقط دانلود کردم..
دلیل:
اگر دانلود منجر یا نرم افزارهای مدیریت دانلود دارید غیر فعال کنید یا روی 1 پارت تنظیم کنید چون این نرم افزارها برای دانلود, فایل را به چند پارت تقسیم میکنند اینجوری سیستم فکر میکنه شما چند فایل را دانلود کردین .............

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
ضمنا دقت کنيد ظاهرا اين برنامه فقط براي بدست آوردن پسورد روي هارد ديسک هست و براي پسورد بايوس نرم افزار ديگري دارد

سلام
آقای شاطی زاده من متوجه این قسمت از حرفتون نشدم. منظورتون اینه این برنامه پسوورد گذاشته شده روی هارد رو میده و پسوورد بایوس رو نمیده؟ منظورتون چه نوع پسووردی روی هارد هست؟ ، یا شاید منظورتون اینه از روی هارد برنامه اجرا میشه؟ فکر کنم منظورتون رو متوجه نشدم درست

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود خدمت شما
معمولا نمایندگی ها ابزار خاصی ندارند آنها به کمک نرم افزار و خود سایت که نماینده آنها هستند سرویس تاگ را میدهند و آنها هم مستر کد را اعلام میکنند
موفق باشید

mster0072000

کاربر vip
vip
کاربر
اقای شاطی زاده درست فرمودند و این برنامه برای بدست اوردن پسورد هارد هست
منظور از پسورد هارد هم دقیقا چیزی شبیه پسورد دادن به فلش دیسک ها و هاردهای اکسترناله .هارد دیسک قفل میشه

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود خدمت شما
بنده از شما پوزش میخواهم 2 روز اینترنتم دچار مشکل شده بود
دوست خوبم برای عبور از پسورد لپ تاپ راه های زیادی وجود دارد که راحتترین آن به کمک سرویس تاگ است آنهایی که نمایندگی دارند راحت بدست می آورند آنهایی که مثل ما نمایندگی ندارند باید راه های دیگری را آزمایش کنند مثلا یک راه استفاده از نرم افزارهای مسترکد است که سرویس تاگ را وارد میکنید و آن نرم افزار پسورد اصلی را میدهد و لی متاسفانه این نرم افزار برای مدل های خاصی جواب میدهد
و راه دیگر که سخت تر است راه سخت افزاری است
بعضی از لپ تاپ ها با پروگرام بایوس پسورد حذف میشود ولی این راه برای بیشتر لپ تاپ ها بخصوص لپ تاپ های جدید کاربرد ندارد
این لپ تاپ ها آی سی امنیتی دارد این آی سی 8 پایه میباشد و روش این است که شما با پروگرامر محتویات آن را پاک کنید و راه دیگر این است که دو پایه آن را اتصال کوتاه کنید و لپ تاپ را روشن کنید که این کار بسیار خطرناک است و شما باید دیتا شیت آی سی را داشته باشید
البته بنده در این رابطه یکسری مطالب آماده و خدمت شما تقدیم میکنم
موفق باشید

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود مجدد خدمت شما
با وجود لپ تاپ های مختلف و تنوع بسیار تکنولوژی ، روش های حذف پسورد و پیدا کردن آی سی مربوط به پسورد متفاوت است مثلا این آی سی در همه لپ تاپ ها 8 پایه نیست
اما این آی سی در بعضی از مدل ها با حرف 24 شروع میشود
به امید خدا در اسرع وقت یک مطلب کامل تری را تقدیم شما دوستان میکنم
موفق باشید

Raeed2CB

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-04-21
641
6,872
R.I.IRAN
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز
من یه لپ تاپ دارم سری وسترو
پسوردشو یادم رفته سه بار که پسورد اشتباه می دم یه کد سیستم دیسبل می ده اینو می شه کاریش
کرد
ممنونم راهنمایی کنید

بالا