آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

خرابی فلات یک کیبورد لپ تاپ

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام آقای عباسپور یک کیبورد لپ تاپ داشتم فلتش روباتینر 10000پاک کردم یعنی موادی که روی فلت بود واتصال رابرقرار می کنه پاک شد می خواستم بدونم میشه کاری کرد که دوباره خوب بشه وموادی روی فلت بود ازجنس چیست یا نامش چیست واگر بخواهیم درستش کنیم باید چکار کنیم .باتشکر فراوان ازشما استاد بزرگوار کیبورد لپ تاپ گیگا مدلش یادم نیست
؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
پاسخ : سلام آقای عباسپور یک کیبورد لپ تاپ

دوست عزیز لطفا عنوان مناسب انتخاب کنید که مشخص بشه داخل تایپیک چه مسئله ای مطرح شده. از استفاده اسم اشخاص و عنوانهای بی فعل و فاعل جدا پرهیز کنید

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
پاسخ : سلام آقای عباسپور یک کیبورد لپ تاپ

اول اینکه عنوان تاپیک به اسم من برخلاف مقررات سایت است فردا بازخواست میشیم
در صورتیکه مدار روی فلت از بین بره چاره ای جز تعویض کیبرد نداری
فقط یه مدل ماژیک هست بنام ماژیک نقره که ماژیک متالیزه نیز نامیده میشه که با اون میشه روی pcb مدار یا قطعی مدار را رسم کرد ولی قیمتش خیلی بالاست بجای اون خریدن کیبرد بصلاحه و شاید روی فلت هم جواب نده

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
شرمنده نمی دونستم ببخشید دستتون درد که پاسخ می دید .تشکر

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
دوست عزیز شما بزرگوار هستید
ولی نظم و ترتیب دادن این سایت به عهده مدیر محترم میباشد و با بی نظمی ما خدای نکرده ما باعث بی نظمی و بی ادبی در حضور ایشان میشیم و گرنه ما باهم دوستیم و دوستانه بهمدیگر کمک می کنیم و هرسوالی هم داشته باشید من در حد اطلاعات خودم حتما جواب خواهم داد و همینطور از شما دوست عزیزم و دوستان بزرگوار نیز انتظار کمک دارم ما بنوعی در اینجا دوست و همکاریم و نباید باعث بشیم مدیران رنجیده شده و باعث زحمت اونا و سردرگمی خودمون در بخشها بشیم
درد بر شما

mnz6302

کاربر
2015-09-26
9
9
یزد
سلام
برای منم این مشکل پیش اومده
شما میتونید سر کابل را از قسمتی که قطع شده کوتاه کنید و توی سوکتش نصب کنید
فقط باید دقت کنید خیلی کوتاه نشه
و اون لایه پلاستیکی رو به آرومی جدا کنید و دقت کنید سر کابل هم کاملا صاف بریده بشه

بالا