آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشكل در هارد مكستورمشكل delay

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
ا سلام و خسته نباشيد من يك هارد دارم مكستور كه با نرم افزار hdd regenerator خواستم بد سكتور را حل كنم اما در درصد اول كلمه d را نوشت كه معني ان delay است من چطور مشكلم رو حل كنم چون hdd regenerator اين مشكلو حل نميكنه با تشكر از زحماتتان

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
این نرم افزار در این حالت قادر به برطرف کردن یا ریپیر این بدسکتور نیست
و بازکردن هارد هم در این حالت هم مشکله و هم در صورت تعمیر هزینه برداره
میتونی اون مقداری که بدسکتور دارد را در یک فضای خالی قرار دهی و خارج درایوها باشه یعنی در حد فاصل دو درایو و در یک فضای خالی بدون نامگذاری قرار بگیرد

آخرین ویرایش:

reza01j

کاربر
2010-12-25
192
2,379
maragheh
منظور از delays این است که زمان دسترسی به این بخش از هارد یا سکتور که نشان داده شده بیشتر از زمان استاندارد هستش و با تاخیر صورت میگیرد

پیشنهاد میشه حتما با normal scan یک بار دیگر با scan and repair بذارید scan شه و بعد با
(regenerate all sector in a range (even if not bad بذاریدregenerating شه

توجه: زمانی از( regenerate all sector in a range (even if not bad استفاده کنید که اطلاعات هارد براتون مهم نباشد

اگر باز هم در شرایط قبلی بود و مشکل delays برطرف نشد اگه کم بود سکتوراشو شناسایی و استفاده نکن اگه زیاده توصیه میشه هاردتون را تعویض یا بفرستید به گارانتی ...

موفق باشید

آخرین ویرایش:

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
بنده تقریبا قبلا با چنین مشکلی روبرو شدم
هارد رو سره یه کامپیوتر دیگه گذاشتم و اون رو با برنامه Hard Disk Low Level Format Tool فرمت کردم
بعدش اون هارد رو تو بوت با برنامه HDDREG بالا آوردم و گزینه scan and repair رو انتخاب کردم و الحمد لله تا الان که الانه هارد هیچ گونه مشکلی نداشت

farah naz

کاربر
2012-05-13
18
52
درست است ولی وقتی بدسکتور زیاد و یا شدید باشد این نرم افزار و هیچ نرم افزاری بکار نمی آید و خود هاردت نیز باید دور انداخته شود تعمیر هارد و بد سکتور تنها در بدسکتورهای خیلی جزئی کاربرد دارد و جوابگو میباشد و البته بدسکتور را مخفی می کند و در حقیقت هاردی که بدسکتور دارد عمرش رو به پایان است

بالا