آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: آموزش استفاده از نرم افزار PC 3000 بدون داشتن کارت اصلي

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

acmacm

کاربر
2009-08-25
18
53
سلام من که اخر متوجه نشدم این نرم افزار دقیقا چه کاری نجام میده چه هارد هایی رو ساپورت میکنه ایا فقط تعمیر میکنه ایا فریم ور میزنه ایا ............ لطفا دقیق توضیح بدین
سلام آقا فرزاد:
PC-3000 for Windows یک نرم افزار سخت افزار حرفه ای و تخصصی جهت بررسی و تعمیر هارددیسکهای خراب قبل از بازیابی کردن اطلاعات آنها میباشد
حتما یه سر برو اینجا!

توسط علی احمدپور ویرایش شد شما نباید آدرس سایت قرار بدید مخصوصا سایتهای تعمیراتی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Dr.Laptop

کاربر
2013-03-04
151
1,232
www.Dr-Bios.ir
www.bios-laptop.ir
مهندس جان برای اطلاعاتی که دادید کمال تشکر رو دارم :) ممنون.
اما لطفا کمی بیشتر درباره این برنامه و هارد هایی که پشتیبانی میکنه و قابلیت های نرم افزار بگید ...
دوستان مشتاق ظاهرا زیاده :) ممنون.

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
دوست عزیز اگر این نرم افزار بدردبخور باشه دیگه نیازی به خرید دستگاه pc 3000 نیست پس شرکت سازنده pc3000 ضرر می کنه !!!
بعدش ما ویندوز 98 دیگه از کجا پیدا کنیم ؟ در ضمن نرم افزارهای pc 3000 بطور مداوم درحالت اپدیت شدن هستند پس این نرم افزار کارایی خاصی ندارد و بدرد نمی خورد اصلا با هارددیسکهای پیشرفته امروزی سازگار نیست چون نسخه ای که شما گذاشتید قدیمیه و دیگه الان اصلا ساپورت نمی شه بعد خود دستگاه pc3000 دارای بردی هست که هد هاردهای خیلی خراب را با دادن یک جریان خیلی کم تحریک می کند تا بتواند اطلاعات را از هارد بیرون بکشد به نظر من همین نرم افزارهای ریکاوری معمولی از همه بهتره

با تشکر

آخرین ویرایش:

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,461
تهران
www.123parse.com
با عرض سلام قدرت دستگاه ها و نرم افزار های ریکاوری شرکت های فوق حرفه ای مثل سالویشن دیتا و ایس لابراتوری برمبنی خوندن اطلاعات بدسکتوری یا توانمندی در رد شدن هد از روی سکتور های خراب می باشد ، و به همین دلیل از نرم افزار های معمولی متمایز می شوند برای این منظور نیز به کارت یا باکس سخت افزاری خودشون نیاز دارند

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
ببینم آیا این نرم افزار می تونه کلیر اسمارت کنه
البته هارد های قدیمی را و ای دی را

ویرایش شد توسط nekooee
تذکر: لطفا اگر ایرادی میبینید با نشان دادن فنی و علمی ایراد آن را در تایپیک مربوط به خودش بیان کنید تا در موردش بحث و تبادل نظر بشه اما صحبت کردن بدون ذکر هیچ مسئله فنی و علمی و ان هم در تاپیک نامربوط در انجمن جایز نیست.
قسمت سوالی پستتون اشکال نداره و جا گذاشتم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kh@sh

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
دوستان این تاپیک مربوط به این نرم افزار هست. حالا دستگاه اصلی یا دستگاه های مشابه بدرد میخورن یا نه ربطی به این تاپیک نداره و بحث حاشیه داره میره.

در مورد سالویشن دیتا و دستگاه های مشابه دیگر میتونید تاپیک پرسش و پاسخ ایجاد کنید و اگر ایرادی (خودتون نه اینکه شنیده باشید) دیده ای یا مشکلی دارید و سوالی دارید ذکر میکنید و اگر کسی بلد باشه و یا ایراد قابل رفع باشه کمک میکنه و ایراد هم اگر قابل رفع نبود مشخص هست که دستگاه در اون قسمت نقص داره.
حالا اینکه تفاوت قیمت به نقص هایی که مشخص میشه ارزش داره بستگی به سلیقه شخصی خریدار داره پس در مورد قیمت اصلا بحث نکنید و فقط در مورد مسائل فنی دستگاه اشکال نداره (بدون توهین و اسم بردن از کسی و فقط به صورت پرسش و پاسخ به صورت منطقی و با دلایل کافی و علمی)

امیدوارم مجبور نباشم دوباره در این مورد تذکر بدم و واقعا این مسئله این روزها برای من و همکارانم خسته کننده شده و دائما باید تذکر بدیم. دوستان اینجا یک انجمن خوب هست که یک عده دوست هستیم و دور هم جمع شدیم و برا یاینکه بار علمی انجمن پایین نیاد دوست نداریم مباحثی مطرح بشه که هر کسی سلیقه ای نظر بده و موجب سردرگمی دیگران بشه. برای همینه که اینقدر اصرار دارم هر چیزی به صورت فنی و دقیق بحث بشه و بتونید از این بحث نتیجه گیری خوبی داشته باشید.
در ادامه این تاپیک فقط در مورد نرم افزاری که در این تاپیک گذاشته شده ادامه بدید و د رغیر اینصورت مدیریت بخش پست نامربوط رو حذف میکنند
با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا