آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

هارد 1 ترا سیگیت نیاز به آپدیت فریمور داره

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
سلام دوستان (مهدی عزیز ) برای اولین بار هاردی زیر دستم آمده ونیاز به آپدیت دارد (سیگیت 500 و 1ترا ،بارکد 7200.12 ) پرگرام 2000 دارم با اون میشه انجامش داد؟ واگر باید پرگرام مخصوص خودش باشه از کجا تهیه یا بدم برام آپدیت کنند،لطفآ هر کس اطلاعی داره یاری بده ،ممنون وسپاسگزارم.

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
نیاز به برد مخصوص هست و توی بازار تهران هم پیدا میشه
این هم آموزش ، دانلود کن
پایدار باشید

پیوست‌ها

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
درود بر شما ، این برد را از آقای زارع حضوری درخواست کردم اطلاعی نداشت ،آقا مهدی ،چون آدرس دادن ممنوع اینجوری راهنمایی کن ،1 امجد -2 توپخونه - 3 ایرانیان ، من نمیدونم کجا بگردم ، فدای مهربونیات ،برقرارباشی.

reza01j

کاربر
2010-12-25
192
2,379
maragheh
از امجد هم میتونی بگیری
این آموزش برای هاردهای Maxtor diamondmax22 و Segate 7200.11 هستش سایت سیگیت هم برا این هارد شما فریمور نذاشته یعنی فقط برا اون دسته از هاردها که باگ داشتن فریمورشون رو میذاره
برا هارد شما نیاز به pc3000 دارین به علت قیمت بالا همون بهتر بدین یکی از همکاراتون براتون بزنه.

البته با این روش ttl هم تست بزنید نتیجه رو بگید تا یه تجربه هم بشه برا ما چون تا حالا تست نزدیم ببینیم برا این هاردا هم جواب میده یا خراب میشه:32000000:

راستی چرا این سوالتون را در بخش هارد نزدید دلیل خاصی داشت/؟

آخرین ویرایش:

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
دقیقا مشابه همین هارد یک ترا و چندتا هارد دست من هم هست با هیچ نرم افزاری هیچ کاری نتونستم براشون انجام بدم و الان دنبال pc3000 میگردم گویا قیمتش 600 یا 700 تومنه ؟
اگر از دوستان قیمت مناسب و جای مطمئنی سراغ دارند مرا هم در جریان بزارن ممنون خواهم شد

reza01j

کاربر
2010-12-25
192
2,379
maragheh
با هاردش و اینا گرونتر در میاد ولی توصیه اکید میکنم به هیچ عنوان سراغ چینی ها نرید یعنی پولتون رو ریختید دور الان هم که بیشتر هاردها ساتا هستن و pc3000 چینی اصلا خوب support نمیکنه sata رو .روسی ها هم که خیلی گرون هستند من به جای خرید همیشه میدم یکی از همکارام تهران میزنه برام

آخرین ویرایش:

yp1248

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-10-12
335
1,940
اصفهان
دقیقا مشابه همین هارد یک ترا و چندتا هارد دست من هم هست با هیچ نرم افزاری هیچ کاری نتونستم براشون انجام بدم و الان دنبال pc3000 میگردم گویا قیمتش 600 یا 700 تومنه ؟
اگر از دوستان قیمت مناسب و جای مطمئنی سراغ دارند مرا هم در جریان بزارن ممنون خواهم شد

سلام دوست من ،
در مورد PC3000 من فروشنده با قیمت مناسب سراغ دارم اما چندتا نکته رو باید قبلش تذکر بدم:
اول اینکه دستگاه PC3000 در واقع از یه کیس معمولی و چندتا کارت که تو درگاه PCI همون کیس میخوره تشکیل شده. مادربرد این کیس معمولا شاتل MV4V یا یه مدل قدیمی گیگا هست که درگاه ساتا نداره !
دوم اینکه هاردهای با ظرفیت بالا رو جواب نمیده یعنی 1ترا رو که اصلا جواب نمیده 500 هم بعضی مدلها رو جوای میده بعضی مدلها رو نه !!
سوم هم قیمتش حدود 850 هست.
این مواردی که گفتم در مورد دستگاه چینی هست که به نظر من بیشتر بدرد ریکاوری میخوره و با اومدن هاردهای ظرفیت بالا که الان دیگه حداقل 500 رو همه دارن استفاده میکنن من توصیه میکنم پولت رو حروم این دستگاه قدیمی نکنی.یه مدل جدیدتر شنیدم که ساخت مالزی هست تولید شده که از هاردهای ساتا و حافظه های فلش هم پشتیبانی میکنه اما هنوز جایی ندیدم. از دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره بگه.
موفق باشید.

بالا