آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

اموزش حل مشکل عدم شناسایی باطری لپ تاپ های سونی

ahwaz88

کاربر
2008-07-09
133
385
اهواز
[FONT=&quot]با سلام به دوستان عزیز[/FONT]
[FONT=&quot]یه لپ تاپ سونی هست که با باطری مشکل داره.با آداپتور روشن می شه و هیچ مشکلی نداره ولی با باطری [/FONT]
1- [FONT=&quot](بدون اتصال اتصال آداپتور) اصلا روشن نمی شه در حالی که باطری 100 درصد شارژه (تست با یه دستگاه دیگه) [/FONT]
2- [FONT=&quot]-اگه باطری روی دستگاه باشه و آداپتور هم متصل باشه دستگاه روشن میشه بعد از بالا اومدن ویندوز و دادن یه اخطار به شرح زیر[/FONT]
The installed battery may not be properly connected to the computer or my not be compatible with the computer.​
Click OK to enter Hibernate mode and remove and reinsert battery.​
See the electronic VAIO(R) user guide information about using the battery.​
[FONT=&quot]و زدن دکمه [/FONT]OK [FONT=&quot] دستگاه خاموش میشه.[/FONT]
[FONT=&quot]به نظر شما مشکل از چی می تونه باشه.[/FONT]

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
پاسخ : مشکل باطری لپ تاپ سونی

با سلام به دوستان عزیز
یه لپ تاپ سونی هست که با باطری مشکل داره.با آداپتور روشن می شه و هیچ مشکلی نداره ولی با باطری
1- (بدون اتصال اتصال آداپتور) اصلا روشن نمی شه در حالی که باطری 100 درصد شارژه (تست با یه دستگاه دیگه)
2- -اگه باطری روی دستگاه باشه و آداپتور هم متصل باشه دستگاه روشن میشه بعد از بالا اومدن ویندوز و دادن یه اخطار به شرح زیر
The installed battery may not be properly connected to the computer or my not be compatible with the computer.​
Click OK to enter Hibernate mode and remove and reinsert battery.​
See the electronic VAIO(R) user guide information about using the battery.​
و زدن دکمه OK دستگاه خاموش میشه.
به نظر شما مشکل از چی می تونه باشه.

سلام دوست عزیز باطریهای سونی درایور نصب دارن از نمایندگیش بگیر و طرز نصب و راهنمای نصبشو هم ازشون سوال کن
بخصوص هروقت باطری نو واسه سونی میخری یا باطری دیگه روش میذاری باید درایور باطری جدید نصب بشه
من یه مدلشو دارم نمی دونم با باطری و لپ تاب تو یکی هست یا نه؟

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
پاسخ : مشکل باطری لپ تاپ سونی

بله دوست عزیز ایپرام موجود در داخل باطری باید برای لپ تاب تعریف بشه که اونم توسط این نرم افزار صورت میگیرد
من خودم چندین بار واسه لپ تاب سونی از این نرم افزار استفاده کرده ام
البته در پک باطری این نرم افزار موجوده اگر باطری نو خریدی حتما نرم افزارشو هم بگیر

ویک روش دیگر هم برای انتقال اطلاعات ایپرام باطری کهنه به باطری نو از طریق پروگرم توسط پروگرمر میباشد که اونم باید باید باطریا باز بشن که نیازی به این کار نیست

yousefva

کاربر
2014-11-03
1
2
سلام، درایور باتری برای sony vaio vpceh11fx را از کجا دانلود کنم. نام فایلش در سایت سونی چیست؟

بالا