آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سفت شدن دکمه های panasonic kx-tg2257bxs

ahmadi_panah

کاربر
2012-04-27
3
3
با سلام به همه اساتید و تشکر از انجمن مفیدتان
دوستان من دکمه های گوشی بیسیم "panasonic kx-tg2257bxs" خیلی سفت شده اند.البته این مدل دکمه هاش از ابتدا سفت بود ولی الان دیگه فاجعه شدن.احتمالا بخاطر کثیف شدن پد شماره گیرشه.خواستم باز کنم گوشی را دوتا پیچ زیر درپوش باطری را باز کردم اما هنوز ی جای دیگه باید پیچ داشته باشه چون قسمت بالاش گیره.حقیقتش ترسیدم فشار بیارم گفتم شاید بشکنه.دوستان اگه کمک کنید ممنون میشم.اگه بتونید با عکس توضیح بدید خیلی خوبه.
بازهم متشکرم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

ma1369

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-10
830
5,202
اصفهان- کهریزسنگ
باسلام قسمت بالاي گوشي سيار پيچ نداردفقط بوسيله ي زاعده هاي قاب رو به قاب زيرقفل شده،مقدارکمي اسپري خشک ياکف به درزهاي اطراف بزن وبايک پيچ گوشتي ريزبااحتياط بازکن .

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
شما با یک کاتر شیشه پاک کن به ارامی خارهای بغل قاب را ازاد کنید بعد صفحه کلید را باز کنید وکی پد را خوب شستشو وبعد تمیز کنید قسمت گرافیکی ان را هم میتوانید روی یک کاغذ سفید تمییز کنید برد را با پنبه ومقداری تینر خوب شستشو وتمییز کنید مشکلتان حل میشود اگر کی پد زیاد مشکل داشته باشد میتوانید از تلق مخصوص کی پد استفاده کنید موفق باشید

prz101

کاربر
2012-05-17
1
0
باسلام قسمت بالاي گوشي سيار پيچ نداردفقط بوسيله ي زاعده هاي قاب رو به قاب زيرقفل شده،مقدارکمي اسپري خشک ياکف به درزهاي اطراف بزن وبايک پيچ گوشتي ريزبااحتياط بازکن .

من سعی کردم ولی موفق نشدم. ممکنه دقیقتر توضیح بدید چطوری میشه گوشی سیار رو باز کنم و تمیز کنم.

maryam_teh0

کاربر
2012-03-16
144
513
سلام

یکی از دوستان گفته بود که برای تمیز کردن زغال پد اون رو روی کاغذ بکش.اصلا این کار رو نکنیا فقط با ریکا و مسواک نرم میشه پاک کردش.

در مورد خار ها یه چاغوی محکم که خم نشه وردار(کاتر به راحتی خم میشه)از قسمتی که پیچ هارو باز کردی بنداز بین 2 قاب(زیاد توو نره،اینطوری امکان داره به مدار توو بخوره)همونتور از بین 2 قاب بکش بیاد بالا یعتی مثل اینکه میخای یه خط خیلی کم عمق بندازی روی یه سیب.

بعدکه اومدی بالا یه جا دیگه قاب فشار زیادی میاره اونجا به طور سریع و با فشار(اگه سریع و با فشار نباشه میشکنه خارا) سعی کن 2 قاب رواز هم جدا کنی

من الان 13 سال هست که تعمیرات میکنم ولی هنوز هم باید کلی دقت کنم تا خارا نشکنن

باز اگه کاری داشتی بهم زنگ بزن
09127443046
میثم برجی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ghodrat66

sherman2000

کاربر
2015-05-08
6
0
خیلی ممنون از راهنمایی شما عزیزان، براحتی تونستم تلفن بیسیم خودم رو باز کنم، صفحه کلید روغنی شده بود و اول به توصیه شما با ریکا شستم و جا زدم ولی مشکل سفت بودن و عمل نکردن زغال به قوت خودش باقی بود که با کاغذ کشیدم روی زغال درست شد و مثل روز اول عمل میکنه الان :11683:

yar_66

کاربر
2015-02-15
2
3
دوستان من با توجه به نکات این تاپیک تلفن رو باز کردم صفحه کلید رو شستم و با مسواک جرمهاشو تمیز کردم

بعد زغال رو شستم با آب و ریکا و روی کاغذ سفید کشیدم مشکل سفت شدن کلا از بین رفت

صفحه گرافیکی ک زیر زغال هستو با الکل و پنبه تمیز کردم و الان دکمه ها عین روز اول شده ولی

الان ی مشکل پیش اومده گوشی رو میزاریم تو شارژ باطری خیلی داغ میشه و انگار خط شارژش پر نمیشه و زنگ میزنیم روی صفحه نمایشگر boost میاد
کجای کارو اشتباه کردم که این مشکل پیش اومده؟ به نظر شارژ نمیشه باطری پین هاشو هم چندبار در آوردم دوباره جا زدم ولی فرقی نکرد

abirds

کاربر vip
کاربر
2012-12-25
5
2
دم تاخ گرم ولی کلید اف هنیز مشکل داره

بالا