آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نشناختن کیبورد توسط مادر برد الیت مدل 945gct-m2

atan

کاربر
2011-01-12
5
11
سلام خدمت دوستان ببخشید من 5تا مینبورد الیت 945gct-m2 دارم هیجکدوم کیبرد رو نمیشناسن نه از پورت ps2 نه usb مشکل اینه که همگی ارور تنظیمات date&time میدن و بعد از روشن شدن نیاز به کلید f1 کیبرد هست که کیبرد رو روی هیچکدوم از پرتهای ps2 یا usb نمیشناسه لطف کنید اگه ممکن هست کمک کنید. مرسی

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
پاسخ : کمک فوری !!!!!

با درود
دوست عزیز این چه اسمی است برای تاپیک انتخاب کردی شما باید مشکل خاص را بیان میکردید تا زودتر به نتیجه برسی . اینجوری کارت راه نمی افته
سوال را در تاپیک زیر مطرح کنید تا زودتر به نتیجه برسید
http://www.irantk.ir/irantk23218-6/
با سپاس

yp1248

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-10-12
335
1,939
اصفهان
سلام دوست عزیز ،
شما باطری بایوس رو تعویض کن و تو تنظیمات USB سیستم رو فعال کن اگه مشکل حل نشد یه بار بایوس رو پروگرام کن اگه باز هم حل نشد چک کن ببین اگه از نظر ولتاژی پشت سوکت PS2 ,USB باید 5ولت داشته باشی اگه نبود ببین کجا قطعی داری همون پشت سوکت اگه 5ولت رو داشتی احتمال بسیار قوی ایراد از پل جنوبی هست.
موفق باشی.

dcv

کاربر
2013-04-09
104
146
Re: پاسخ : کمک فوری !!!!!

من ک تمام قوانین رو رعایت کردن الان یه ساله جواب نگرفتم و خودم مشکلو حل کردم با تشکر از مهدی جان

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دوست عزیز اگه شما کل یو اس بی ها و پی اس تو هات باهم شناسایی نمیشه به غیر از تنظیمات بایوس احتمالا طبق فرمایس دوست عزیزمون چیپتون یا مشکل داره،
ولی شما یو اس بی اینترنال بگیرین و از یو اس بی کیبرد استافده و تو تنظیمات ستاپ موس و کیبرد enable است یا نه

بالا