آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نرم افزار های تابلو روان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
سلام دوستان
در این تایپیک نرم افزارهای تابلو روان قرار میگیرد
راه انداز تابلو روان چینی با امکانات جالب [hide]مشاهده فایل‌پیوست RC LED 4.8.0.rar[/hide]

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
سلام

در این تایپیک نرم افزارهای تابلو روان قرار خواهد گرفت .

اینبار پک نرم افزار پیشرفته چینی تا ابعاد 2 متر در 2 متر رو پشتیبانی میکند .

تقدیم به جناب محمودی و سایر همکاران
[hide]
مشاهده فایل‌پیوست 49485[/hide]

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,704
40,501
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام دوست عزیز
میشه توضیحاتی در مورد برنامه ها بدید؟
ایا این نرم افزار ها روی هر نوع تابلو کار میکنه و یا سخت افزار مخصوی به خودش را میخواهد؟
ممنون میشوم توضیحاتی بدید

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
سلام دوست عزیز
میشه توضیحاتی در مورد برنامه ها بدید؟
ایا این نرم افزار ها روی هر نوع تابلو کار میکنه و یا سخت افزار مخصوی به خودش را میخواهد؟
ممنون میشوم توضیحاتی بدید

سلام
این برنامه ها برای سخت افزار های بخصوصی در نظر گرفته شده . که با انتخاب سخت افزار مربوطه با پورت کام یا USB یا LAN با اونها ارتباط پیدا میکنه و نوشته یا تبلیغات شما به داخل ایپرام داخل چیپ یا ایپرام موجود روی مدار انقال پیدا کرده و با پردازش سیستم به ای سی های مربوطه برای دکود شدن انتقال پیدا میکند .نهایتا بصورت ماتریسی بر روی ال ای دی ها نمایش داده میشود.

آخرین ویرایش:

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران

AfghanSoft

کاربر
2009-03-18
9
81
دو ست عزیز می خوام بدونم برای ساخت یک تابلو 30 در 120 چه قطعهاتی و سخت افزارهایی لازمه من در افغانستان هستم باید ببینم میتونم تهیه کنم یا خیر تنها پروگرامر دارم و اطلاعاتی در مورد مدارات کوچک

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,704
40,501
هرمزگان
www.irantk.ir
دو ست عزیز می خوام بدونم برای ساخت یک تابلو 30 در 120 چه قطعهاتی و سخت افزارهایی لازمه من در افغانستان هستم باید ببینم میتونم تهیه کنم یا خیر تنها پروگرامر دارم و اطلاعاتی در مورد مدارات کوچک
سلام دوست عزیز انشاالله اقای رسولی اموزش ها را قرار میدهند
شما از کدوم استان افعانستان هستید. معمولا قطعات در ایران پیدا میشه و اگر قطعه بود که نتونستید تهیه کنید بچه ها هستند که براتون ارسال کنند

aliavr

Banned
2010-02-13
208
494
سلام دوست عزیزاین نرم افزارکه دوستمون قراردادن فقط برای ماژولهای چینی که واردایران می کنندکارایی داردوبس.موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا